بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر


بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر

نرخ و بسته های ایرانسل برای جام جهانی قطر اعلام شد.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و با هدف تسهیل ارتباط بین هواداران تیم فوتبال کشورمان و ایرانگردی های قطر، قیمت ها و بسته های ویژه ای را برای این رویداد در نظر گرفته است.

ایرانیانی که به قطر سفر می کنند می توانند با فعال کردن تور به اینترنت دسترسی داشته باشند و با دوستان و عزیزان خود تماس تلفنی برقرار کنند تا پرداخت کنند.

این سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش اپراتورهای Vodafone و Oredoo در قطر، برای تمامی شماره ها و مشترکین ثابت ایرانسل فعال و قابل ارائه می باشد.

بر این اساس تماس صوتی در قطر با شماره قطری، تماس صوتی قطر به ایران در دقیقه و دریافت تماس از ایران در قطر ۹۰۰۰ تومان خواهد بود.

هزینه ارسال هر پیامک ۲۰۰۰ تومان و هزینه هر مگابایت اینترنت همراه ۲۰۰۰ تومان می باشد.

بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر
بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر

ایرانسل همچنین برای مدیریت بهتر حساب و صرفه جویی در هزینه، سه بسته رول آپ ویژه را در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

بسته اول شامل ۲ گیگابایت اینترنت همراه، ۲۰ دقیقه مکالمه صوتی با ایران یا قطر و ۲۰ پیامک و بسته دوم شامل ۵ گیگابایت اینترنت همراه، ۵۰ دقیقه مکالمه صوتی با ایران یا قطر با ۵۰ پیامک است. این دو کیت به ترتیب با قیمت ۳۹۰ هزار تومان و ۹۹۰ هزار تومان به فروش می رسد.

بسته سوم نیز بسته ویژه تلفنی و پیام رسان شامل ۹۰ دقیقه مکالمه صوتی به ایران یا قطر و ۹۰ پیامک با قیمت ۴۹۰ هزار تومان در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می گیرد.

بسته های فوق را می توان با شماره گیری کد دستوری ۱۱۱۱*۴# و یا با استفاده از اپلیکیشن ایرانسلمن فعال کرد.

بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر
بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر

مشترکین ایرانسل توجه داشته باشند که در قطر از بسته های فعال اینترنت، چت و پیامک شبکه ایرانی استفاده نمی شود و لازم است در صورت نیاز بسته های ویژه رومینگ اینترنت را فعال کنند.

همچنین لازم است مشترکان ایرانسل قبل از خروج از کشور «قابلیت استفاده از خدمات رومینگ» را در حساب خود فعال کنند.

«قابل استفاده از خدمات رومینگ» با شماره گیری کد دستوری *۱۱۱۱*#۱ یا از طریق اپلیکیشن ایرانسلمن قابل فعال سازی است.

برای تعویض موبایل هزینه ای دریافت نمی شود. دریافت پیام در طول سفر نیز رایگان است و هزینه تماس های ورودی و خروجی با توجه به دقیقه و شروع مکالمه محاسبه می شود. بنابراین در صورت عدم پاسخگویی به تماس دریافتی، هزینه آن تماس دریافت نمی شود.

مشترکان ایرانسل توجه داشته باشند که با روشن کردن رومینگ اینترنت، اینترنت مورد استفاده در اپلیکیشن های موبایل و هزینه رومینگ محاسبه می شود.

بنابراین مطمئن شوید که اتصال خودکار یا خودکار به اینترنت در اپلیکیشن شما غیرفعال است و برای جلوگیری از پرداخت هزینه های غیر ضروری در قطر، دانلود خودکار فیلم ها، عکس ها و فایل های صوتی را در تنظیمات پیام غیرفعال کنید.

مشترکان ایرانسل همیشه به یاد داشته باشند که هنگام تماس با شماره های ایرانی خارج از کشور، قبل از شماره مشترک مورد نیاز، کد ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند.

ایرانسل به مشترکین توصیه می کند برای سرویس دهی سریعتر هنگام تماس، شماره های مورد نظر خود را با پیش شماره ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از خدمات رومینگ در صفحه رومینگ سایت ایرانسل به این آدرس موجود است.

اطلاعات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین