برگزاری مراسم محرم بر اساس توصیه های بهداشتی است


دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۳:۵۴

سید مجید میراحمدی

تهران (پانا) – سید مجید میراحمدی در خصوص شیوع بیماری جدید کرونا در کشور گفت: لازم است با رعایت توصیه های بهداشتی در روزهای منتهی به این ماه از شیوع این بیماری در کشور پیشگیری کنیم. محرم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید مجید میراحمدی در صدمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و مجازات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که در وزارت کشور و با حضور اعضای دستگاه ها برگزار شد. ; وی گفت: با توجه به خطر شیوع بیماری جدید کرونا، نحوه برگزاری مراسم ختم در ماه محرم توسط اعضای هیئت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان مقرر شد این جلسه مطابق قانون. و اقدامات بهداشتی مانند پوشیدن ماسک و پرهیز از شلوغی. جریان هوا و هوا در محیط بسته، پرهیز از حضور بیماران و سالمندان در محیط بسته و عدم حضور بیماران مبتلا به علائم کرونا باید حفظ شود. .

وی از شهروندان کشور خواست برای محافظت از خود و دیگران و توجه به شیوع این بیماری از ماسک استفاده کنند.
سختگیری کلاس ها در مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یکی از محورهای جلسه امروز کمیته ایمنی، اجتماعی و انضباطی مدیریت بیماری کرونا است و میرا احمدی برای این طرح گفت: به اهمیت علمی مسائل و هزینه تاخیر ناشی از دو سال تعطیلی در شرایط کرونا با توجه به موافقت ستاد ملی کرونا تاکید بر برگزاری کلاس های حضوری است به همین دلیل دانشگاه ها و مدارس باید از این پس تمام کار و برنامه ریزی خود را روی این موضوع متمرکز کنند.