برنامه بررسی ابزار سئو از لنز ایرانسل پخش می شود


برنامه بررسی ابزار سئو از لنز ایرانسل پخش می شود

همایش بررسی ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) به صورت زنده از لنز ایرانسل پخش می شود.

بر اساس گزارش ها لونی به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این رویداد با عنوان «Trend Time» با حضور علاقه مندان به وب سایت و دیجیتال مارکتینگ و با هدف بررسی ابزارهای سئوی ایرانی و خارجی برگزار می شود.

رویداد Trend Time روز جمعه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۵ آغاز می شود تا علاقه مندان می توانند آن را از تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل تماشا کنند.

کاربران لنز ایرانسل می توانند بدون خرید اشتراک و هزینه کامل آنلاین این برنامه را به صورت رایگان مشاهده کنند.

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به کاربران این امکان را می دهد که به صورت رایگان در هر زمان و مکان، مجموعه ای از فیلم های جدید و سریال های ایرانی و خارجی (با زیرنویس فارسی)، برنامه های زنده تلویزیونی، زنده را دانلود کنند. پخش مسابقات ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه های ۳ و ۳) پادکست، کتاب صوتی، موسیقی و کتاب های جدید و دسترسی از طریق تلفن همراه یا در منزل از تلویزیون.

از جمله ویژگی های اپلیکیشن متمرکز می توان به دسترسی به مجموعه بزرگی از فیلم ها، سریال ها، کمیک بوک ها و مستندهای ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و رویدادهای ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار برنامه های زنده تلویزیونی به صورت برنامه ریزی شده. وی از قابلیت تماشای طیف گسترده ای از رویدادهای پخش شده از شبکه های مختلف تلویزیونی، امکان تماشای رویدادها در بخش اخبار تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن موضوعات مورد علاقه کاربر به برنامه Do” را لیست کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن