بازرسی ارتش جنگنده نیروی اثیری


پنجشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ – ۱۷:۰۷

رجه هوایی

تهران (پانا) – رزمایش حاضر اثیری نیروی اثیری نظامی در پایگاه اثیری شهید لشغری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، همراه خود حضور شاهزاده حمید واحدی فرمانده نیروی اثیری نظامی، حاضر اثیری خلبانان نیروی اثیری به رویداد بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین روز نظامی در پایگاه اثیری شهید لشگری مهرآباد برگزار شد. .

فرمانده نیروی هوافضای نظامی در محیط برگزاری رزمایش اثیری همراه خود تبریک روز نظامی جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزوی قبولی طاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبادات همه مردمان شریف ایران اظهار داشت: آنان برای نمایندگی در بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین این رزمایش کمال شخصی را نماد دادند. فروردین ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدا را شاکریم کدام ممکن است این تمرینات به خوبی به پایان رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به فال نیک می گیریم به همان اندازه انشاالله بتوانیم همراه خود امکانات تمام در حاضر اثیری ۲۹ فروردین نمایندگی کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحال از کنیم. ، لحظاتی شاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش نشدنی را برای افراد شریف ایران اسلامی رقم بزند.

وی افزود: امسال یکی اجتناب کرده اند عناوین ما این بود کدام ممکن است توانستیم اجتناب کرده اند هواپیمای انصافاً اورجینال کوثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید صاعقه مونتاژ صنعتگران ملت عزیزمان همراه خود همکاری نیروی اثیری نظامی شناخته شده به عنوان فرمانده این رزمایش اثیری استفاده کنیم. این پروازها را همراه خود موفقیت انجام دهید.”

را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمانده هوانیروز یکپارچه داد: همراه خود فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مقرر شد برای جلوگیری اجتناب کرده اند تحمیل مزاحمت برای خلبانان روزه دار اجتناب کرده اند انواع کمتری هواپیما همراه خود آرایش ویژه تری برای این مدت استفاده شود.

امیر سرتیپ همراه خود ردیابی به حضور خلبان کوثر {در این} رزمایش ها اظهار داشت: هدف اجتناب کرده اند امتحان کردن این اینجا است کدام ممکن است به همه دنیا نماد دهیم کدام ممکن است می توانیم اجتناب کرده اند هواپیماهایی کدام ممکن است تماماً توسط صنعتگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید متخصصان خانه طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازسازی شده است استفاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلی کنیم. ما همراه خود بستگی به اطلاعات محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتقاد به بچه ها این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوم می توانیم به روی حیله و تزویر ترین علوم دنیا انگشت پیدا کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مثبت است واضح است.

فرمانده نیروی اثیری نظامی در خاتمه افزود: انشاالله در بلند مدت نزدیک انواع زیادی هواپیمای کوثر به اسکادران نیروی اثیری اضافه ممکن است به همان اندازه پلی برای پیشرفت روزافزون صنعت هوانوردی {در این} جهان باشد.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/