برای دوام رابطه چه بخوریم؟ (راهنمای غذاهای سالم) – نعنا


همه افراد سالم می خواهند زندگی جنسی خود را بهبود بخشند و این عمل قرن هاست که انجام می شود. خوب است بدانید که ساده ترین راه برای دراز کشیدن طولانی مدت بهترین زمان بستگی به رژیم غذایی شما در روز دارد. کارشناسان انواع غذاهایی را که می توانند برای داشتن رابطه جنسی مفید باشند، در نظر می گیرند. بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید چه بخورید تا رابطه‌تان طولانی‌تر شود، تیم سلامت نعنا اینجاست تا در این مقاله شما را راهنمایی کند.

برنامه را دانلود کنید

یک خبر خوب هم داریم! اگر می خواهید رابطه جنسی شما طولانی تر باشد پیوست های مختلف دریافت کمک برای یافتن محصول مورد نیاز خود می توانید به فروشگاه مجازی اپلیکیشن Mint مراجعه کنید. البته ناگفته نماند که توصیه می کنیم قبل از مصرف هر یک از این مکمل ها با پزشک مشورت کنید.

برای خرید آنلاین از فروشگاه اپلیکیشن Mint دیدن کنید!

برای خرید آنلاین از فروشگاه اپلیکیشن Mint دیدن کنید!

برای دوام رابطه چه بخوریم؟

کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که هر نوع از افراد به مراقبت و تغذیه خاصی نیاز دارند. در ادامه با این تقسیم بندی آشنا می شوید:

غذاهای لازم برای گردش خون و انرژی

مطمئن شوید که غذاهای سالم را برای گردش خون خوب انتخاب کنید بهبود زندگی جنسی مناسب هم هست. به یاد داشته باشید که گردش خون مناسب باعث بهبود واکنش های جنسی در مردان و زنان می شود. البته بهترین مثال، هیکل مناسب در مردان است. شما همچنین باید سلامت روان را در نظر بگیرید که برای قدرت جنسی مهم است. به عبارت دیگر، وقتی صحبت از سلامت قلب می شود، سلامت جنسی نیز مهم است.

انجمن قلب آمریکا در پاسخ به اینکه برای داشتن یک رابطه طولانی چه بخوریم، رژیم غذایی زیر را توصیه کرده است:

مقدار زیادی میوه و سبزیجات

غلات کامل و سرشار از فیبر

روغن های سالم مانند روغن زیتون و روغن آفتابگردان

غذاهای دریایی، آجیل و حبوبات

بر اساس مطالعات انجام شده، با رعایت این رژیم غذایی از نظر سلامت قلب، می توانید از بقای تمام جنبه های خواب انسان اطمینان حاصل کنید، نه فقط گردش خون و انرژی.

مطالعه روی توصیه نمی شود غذای مدیترانه ای با توجه به این رژیم مشخص شد که مشکلات مربوط به اختلال نعوظ در کسانی که بعد از این رژیم از سندرم متابولیک رنج می برند کمتر است.

علاوه بر این، بسیاری از غذاهای مفید برای قلب، مانند آووکادو، آجیل، مارچوبه، غذاهای دریایی و میوه‌ها، هم در طب سنتی و هم در طب سنتی باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌شوند. تحقیقات علمی.

مثلاً اگر دوستی از شما می پرسد برای داشتن یک رابطه طولانی چه بخورید، باید در مورد نتیجه جالب یک سری مطالعات به او توضیح دهید; این مطالعات نشان داده است که خوردن آووکادو خطر ابتلا به سندرم متابولیک از جمله عوامل خطر را کاهش می دهد. اختلال در نعوظخواهد بود

مردان مبتلا به سندرم متابولیک تقریباً دو برابر بیشتر از مردان بدون سندرم متابولیک در معرض اختلال نعوظ هستند. بنابراین افزودن برخی غذاها به یک رژیم غذایی سالم ممکن است کمک کند.

غذاهای مناسب برای افزایش میل جنسی

به قسمت جالب مقاله رسیدیم! افزایش میل جنسی. خوب است بدانید که گروه غذایی برای افزایش میل جنسی، آفرودیزیاک نام دارد که از نام آفرودیت، الهه عشق در یونان باستان، گرفته شده است.

گوشت قرمز، آجیل کاج و آجیل از جمله بهترین مواد غذایی برای طول عمر هستند.

گوشت قرمز، آجیل کاج و آجیل از جمله بهترین مواد غذایی برای طول عمر هستند.

در وهله اول باید به گوشت گاو منجمد اشاره کرد که یکی از بهترین غذاهاست. بنابراین، اگر می خواهید بدانید برای داشتن یک رابطه طولانی چه بخورید، صدف را فراموش نکنید زیرا سرشار از روی است!

ناگفته نماند که روی یک ماده معدنی ضروری در بدن شماست که در بسیاری از عملکردها نقش مهمی ایفا می کند. متابولیسم سلولی، استقامت و تنظیم سطح تستوسترون از مهمترین عوامل هستند. به یاد داشته باشید که تستوسترون مهمترین هورمون مردانه است.

یک مطالعه قدیمی به این نتیجه رسید که روی ممکن است به درمان اختلال نعوظ در مردان مبتلا به بیماری مزمن کلیوی کمک کند. اما از آنجایی که این ماده غذایی در کشور ما چندان پرطرفدار نیست و جزو بسته بندی مواد غذایی نیست، می توانید برای افزایش میل جنسی به سراغ منابع دیگری از روی موجود در غذا بروید:

گوشت قرمز

یک غلات صبحانه غنی شده

آجیل کاج

البته، فراموش نکنید که میل جنسی موضوع پیچیده ای است و درست غذا خوردن تنها بخشی از سفر شما برای یافتن اینکه چه غذاهایی برای داشتن یک رابطه طولانی مدت است. روابط شخصی، کیفیت روابط بین شرکا، استرس و نیازهای فردی عوامل دیگری هستند که بر افزایش یا کاهش میل جنسی تأثیر می گذارند.

تجربه کاهش یا افزایش میل جنسی این چیزی است که در زندگی همه اتفاق می افتد. اما به طور کلی، بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند که یک رژیم غذایی سالم را به عنوان بخش مهمی از یک سبک زندگی سالم در نظر بگیرید. همچنین می توانید غذاهای زیر را در برنامه خود قرار دهید:

جینسینگ آسیایی یا آمریکایی

زغال اخته

گیاه ماکا

آخرین کلمه

سالم بودن و داشتن رابطه جنسی یکی از دغدغه های هر فرد در جهان است. این مهم است که بدانید چگونه سلامت خود را بهبود ببخشید.

به همین دلیل است که تیم سلامت نعناع موضوع تغذیه را به عنوان یک راهنمای صحیح و جامع برای کسانی که نمی دانند برای یک رابطه طولانی مدت چه بخورند، مطرح کرده است. با خواندن این مقاله می توانید یک برنامه غذایی برای داشتن زندگی سالم و طولانی داشته باشید.

منبع: medicalnewstoday

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟