بدون روزهای سینما؛ این یک داستان واقعی و داستان های شگفت انگیز است


بدون روزهای سینما؛ این یک داستان واقعی و داستان های شگفت انگیز است

مسائل امنیتی و مبارزه با افراد و گروه هایی که قصد اخلال در امور داخلی کشور را دارند از موضوعاتی است که مورد توجه سازندگان سینما و تلویزیون بوده و مورد استقبال مخاطبان نیز قرار گرفته است.

بر اساس گزارش ها لونی فیلم روز صفر، اولین تجربه به کارگردانی سعید ملکان، داستان دستگیری عبدالمالک ریگی است که برای انجام یک عملیات تروریستی بزرگ در مراکز استان های ایران توطئه کرده بود.

این فیلم حکایت از تلاش یک افسر امنیتی با بازی امیر جدیدی برای به دام انداختن عبدالمالک ریگی با بازی ساعد سهیلی دارد و تفاوت این دو را نشان می دهد.

ثبت وقایع و آگاهی مخاطب از پایان داستان به پیشرفت داستان کمک کرد، بنابراین در اینجا بیننده می تواند ویژگی های تحسین برانگیزی را که واقعاً در خانه ندیده است، ببیند. تصاویر قبل از دیدن جزئیات داستان عمل.

سکانس هایی مانند گنجاندن گروه های تروریستی، ساقه ها و سریال های پایانی، اطلاعات بیشتری از داستان اصلی به مخاطب نمی دهد، اما به تماشاگر اجازه می دهد تا به انتهای فیلم توجه کند.

یکی از بهترین نکات این فیلم، بازی امیر جدیدی در نقش افسر امنیتی است که نقش های افسر امنیتی را دارد و قسمت های مختلف فیلم را به نمایش می گذارد.

گفتنی است فیلم «روز صفر» برای اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در ۱۲ قسمت نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد و در قسمت های طراحی لباس بسیار زیبا برنده ۵ سیمرغ بلورین شد. میدانی همچنین برنده بهترین فیلم از نگاه ملی، جایزه ویژه داوری و بهترین فیلم اول شد.

با این لینک می توانید این فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنید

ادامه نمایش فیلم را در این لینک بخوانید

انتهای پیام/

نویسنده: سارا ملا عباسی

دغدغه های ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن