با رزومه ساز ایران تلنت در عرض چند دقیقه رزومه حرفه ای بنویسید


با رزومه ساز ایران تلنت در عرض چند دقیقه رزومه حرفه ای بنویسید

اکثر مدیران استخدام می گویند که رزومه مهم ترین عامل تصمیم گیری افراد برای رسیدن به مرحله مصاحبه و امضای قرارداد مشارکت است. اما آیا می دانستید که برخی از مدیران استخدام می توانند بیش از ۱۰۰ رزومه را در کمتر از چند دقیقه بررسی کنند و بهترین آنها را بررسی کنند؟

این بدان معناست که مدیر استخدام ممکن است فقط چند ثانیه برای ارزیابی هر فرد وقت بگذارد. بنابراین بدیهی است که می خواهید رزومه شما جزو رزومه های پیشنهادی باشد.

اولین برداشت مدیر استخدام از شما رزومه شماست. یک مقاله خوب و با ساختار می تواند برگ برنده ای برای رسیدن به مرحله مصاحبه باشد. در صورت ایجاد یک سخنرانی حرفه ای و کامل می توانید در مصاحبه و کار بعدی از آن استفاده کنید. اما چگونه می توان آن را استاندارد و حرفه ای کرد؟

در این مقاله شما را با یکی از استانداردها و یک دوره رایگان برای سازندگان جدید آشنا می کنیم که به کمک آن می توانید یک اثر حرفه ای خلق کنید و توجه مدیران استخدام را به خود جلب کنید.

با رزومه ساز ایران تلنت یک رزومه استاندارد و حرفه ای بسازید

ایران تلنت یکی از وب سایت های پیشرو در فضای کاریابی است و همواره با هدف ارائه راه حل های جدید به کارجویان برای سهولت کار آنها تلاش می کند. از آنجایی که ایجاد یک رزومه حرفه ای و استاندارد یکی از مهم ترین کارهایی است که هر کارجو باید انجام دهد، ایران تلنت با رزومه ساز خود کار را برای آنها آسان کرده است، کارجویان این امکان را دارند که اسناد بازاریابی خود را به صورت حرفه ای و استاندارد ایجاد کنند. .

ساخت رزومه با رزومه ساز ایران تلنت کاملا رایگان و بر اساس راهکارها و استانداردهای بین المللی می باشد. بنابراین با ایجاد رتبه در ایران تلنت می توانید شانس خود را برای رسیدن به مراحل بعدی جذب و جلب نظر کارشناسان برای مدیران دانلود و پرداخت افزایش دهید.

ایجاد یک رزومه حرفه ای در ایران تلنت دید شما را بهبود می بخشد و شانس شغلی گرفتن را گاهی تا ۷۰ درصد افزایش می دهد. با ایجاد رزومه در ایران تلنت علاوه بر داشتن رزومه حرفه ای و استاندارد از مزیت ارائه رزومه خود به مدیران بهترین شرکت ها و معروف ترین استعدادهای ایرانی نیز برخوردار هستید. این می تواند شانس شما را برای استخدام در این شرکت ها افزایش دهد. علاوه بر این، در ایران تلنت می توانید رزومه خود را به زبان انگلیسی و فارسی تهیه کنید و به شما در ارسال رزومه به سایت های کاریابی داخلی و شرکت های بین المللی کمک کنید.

مولفه های ایجاد رزومه در ایران تلنت

ایجاد رزومه یکی از بزرگترین چالش ها برای جویندگان کار است. از طرفی کارجو باید رزومه را با شرح شغل مطابقت دهد که ممکن است زمان بر باشد. رزومه ساز ایران تلنت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن یک رزومه استاندارد تهیه کنید و همیشه با هر موقعیت شغلی تغییر می کند. برای ساخت رزومه در تلنت ایران باید مراحل زیر را طی کنید:

 • ثبت نام در ایران تلنت و ورود به حساب کاربری
 • ویرایش نمایه در حساب کاربری
 • شامل اطلاعاتی مانند سابقه کاری، مهارت ها، مدارک تحصیلی و غیره باشد.
 • ستاره نسل شما در ایران تلنت

مزایای ایجاد رزومه در ایران تلنت

همانطور که گفتیم استفاده بهینه از زمان یکی از مهم ترین مزیت های ایجاد رزومه در ایران تلنت است و این می تواند به کارجو کمک کند تا بقیه زمان خود را صرف یادگیری سایر مهارت ها کند. اما مزایای ایجاد رزومه با کمک رزومه ساز استعدادهای درخشان ایران به این موارد ختم نمی شود و مزایای دیگر عبارتند از:

 1. به بانک میلیونر ایران تلنت وارد شوید و اجازه دهید کارفرمایان به رزومه شما دسترسی داشته باشند
 2. سازنده محتوای رایگان
 3. شانس خود را برای کار تا ۷۰٪ افزایش دهید
 4. رزومه خود را هر بار که تغییر می کند وارد کنید
 5. یک رزومه در یک سایت رسانه اجتماعی ایجاد کنید و آن را برای کارفرمایان و سایت های کار ارسال کنید
 6. انجام مراحل اضافی در رزومه با کمک تولیدکننده تبلیغات استعدادهای درخشان ایران
 7. هیچ اطلاعاتی گم نشد
 8. امکان نسخه PDF آپدیت
 9. آگهی استخدام در سایت ایران تلنت
 10. دو نسخه فارسی و انگلیسی نمره وجود دارد

اگر به دنبال ورود سریع به بازار کار هستید، با این روش رزومه خود را حرفه ای جلوه دهید و آن را به هر موقعیت شغلی که در رزومه شما اعمال می شود ارسال کنید. برای ایجاد رزومه به زبان فارسی و انگلیسی رایگان به سایت کاریابی ایران تلنت به آدرس www.irantalent.com/cv مراجعه کنید.

تبلیغات در گلونی