بانگ تشییع سومین فیلم کوتاه عاشورایی است


یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۸:۰۹

تهران (پانا) – فراخوان سومین نشست فیلم کوتاه عاشورایی «تصویر دهم» به کارگردانی مجید مجیدی و نویسنده محمد رهبر در دو قسمت «فیلم کوتاه» و «اندیشه های گفتار» منتشر شد.

سومین جشنواره فیلم کوتاه «تصویر دهم» به همت مؤسسه فرهنگی خیریه راه ایمان و با همکاری عتبه مقدسه حسینی با هدف تشویق به خلق آثار هنری و نگاهی نو به فرهنگ عاشورا و پیام آوران برگزار می شود. حسینی و با موضوع «از حسین یاد گرفتم…» سپس مدیران هیئت های گزینش و کمیته های قضایی به ارزیابی آثار می پردازند.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد که محدودیتی در تعداد آثار ندارد می توانند فیلم ها و ایده های خود را تا ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان می توانند در دهمین جشنواره فیلم کوتاه عاشورایی آثار خود را در سه قالب مستند، داستانی و انیمیشن به مدت ۵ دقیقه با کیفیت های HD و Full HD به دبیرخانه همایش ارسال کنند. .

همچنین در بخش داستانی، اولین پیش نویس های فیلمنامه که شخصیت اصلی و درگیری و شروع، میانه و پایان را نشان می دهد، می تواند ایده خوبی برای یک فیلم داستانی باشد. سریال آنلاین، مجازی. واقعیت یا مستند، قابل ارسال است.

در سومین جلسه از فیلم کوتاه عاشورایی «شکل ۱۰» سه نفر از سوی هیئت داوران، یک فیلم با آرای عمومی، یک نفر توسط هیئت داوران و سه نفر منتخب هیئت داوران در بخش نظرات، انتخاب شدند. مجسمه را دریافت کنید و جوایز نقدی شامل سکه بهار ۳ تا ۵. برای ساخت فیلم کوتاه رایگان و کمک هزینه تعلق می گیرد.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ فرصت دارند آثار خود را در دو حوزه «فیلم کوتاه» و «ایده های روایی» پس از تکمیل به سایت رسمی رویداد به نشانی www.tasvir10.com و صفحه اینستاگرام ارسال کنند. فرم درخواست دانلود رسمی .com/tasvir10.