بازنشانی رمز عبور آیفون فقط رمز عبور آیفون خود را بازنشانی کنید


رمز عبور آیفون را به حالت پیش فرض بازنشانی کنید

تنظیم یک رمز عبور در آیفون شما یک راه عالی برای اطمینان از اینکه هیچ کس نمی تواند بدون اجازه به دستگاه شما دسترسی داشته باشد، است. به طور کلی، اکثر مردم رمز عبوری را انتخاب می کنند که امن باشد و به راحتی به خاطر بسپارد. متأسفانه، اگر رمز عبور خود را فراموش کنید، تنظیم مجدد آیفون بسیار دشوار است زیرا در صورت فراموش کردن رمز عبور، باز کردن قفل آیفون دشوار است. با این حال، راهی برای بازیابی رمز عبور وجود دارد. در این مقاله روش هایی را می دانیم که در صورت فراموشی رمز به شما کمک می کند رمز عبور آیفون را بازنشانی کنید.

مراحل لازم قبل از شروع بازنشانی رمز عبور آیفون

قبل از اینکه بتوانید رمز عبور آیفون خود را بازنشانی کنید، باید راهی را برای راه اندازی مجدد دستگاه خود انتخاب کنید. متأسفانه، اگر رمز عبور آیفون خود را فراموش کرده اید، باید آیفون خود را هارد ریست کنید. بنابراین، اگر قبلا از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نکرده باشید، تمام داده های دستگاه شما حذف خواهد شد.

قبل از شروع تنظیمات، مطمئن شوید که رمز عبور در وب سایت اپل برای حساب کاربری مشخص شده است (شناسه اپل) می دانید که ثبت نام کرده اید. پس از انجام ریست، گوشی شما دوباره شروع به کار می کند. اما در طول مراحل راه اندازی، برای فعال سازی گوشی و تکمیل فرآیند راه اندازی اپل، به Apple ID و رمز عبور خود نیاز خواهید داشت.

از گزینه ریکاوری حالت استفاده کنید

برای شروع، باید دستگاه خود را در حالت بازیابی بوت کنید (حالت بازیابی) دادن. برای انجام این فرآیند باید از ترکیبی از دکمه ها استفاده کنید. البته مجموعه دکمه ها بسته به مدل دستگاه شما متفاوت است. در ادامه به نکاتی برای راه اندازی مدل های خاص آیفون می پردازیم.

آیفون ایکس و تجهیزات مدرن تر

برای راه‌اندازی مدل‌های جدید آیفون بدون دکمه هوم، باید از رایانه‌تان مانند مدل‌های قدیمی‌تر استفاده کنید. قبل از اتصال، دستگاه خود را در حالت ریکاوری قرار دهید و مراحل بازنشانی رمز عبور آیفون را دنبال کنید. لطفاً قبل از اتصال تلفن همراه به رایانه صبر کنید. دکمه کناری (استیک یا دکمه پاور) را به مدت طولانی فشار دهید تا گوشی گزینه پاور (اسلاید) را نمایش دهد.

سپس گوش را خاموش کنید. بعدی دکمه های صدا هستند (حجم بیشتر، حجم کاهش می یابد (کاهش حجم) و دکمه کناری را برای مدت طولانی فشار دهید و گوشی به کامپیوتر شما متصل می شود. به یاد داشته باشید که این سه دکمه را همزمان نگه ندارید و دکمه ها را به ترتیب فشار دهید.

روش های بازیابی رمز عبور آیفون ۷ و ۸

اگر آیفون ۷، ۸ یا مدل مشابهی دارید، همچنان می توانید رمز عبور آیفون خود را تعیین کنید، اما طرح دکمه کمی متفاوت است. در حالی که دکمه صدا را پایین نگه می دارید، تلفن را به رایانه خود وصل کنید. دکمه را نگه دارید تا صفحه بازیابی روی گوشی ظاهر شود.

آیفون ۶ اس و مدل های قدیمی تر

چه آیفون ۶ اس داشته باشید و چه مدل قدیمی تر، خبر خوب این است که می توانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید، اما دوباره، ترکیب دکمه ها متفاوت است. ابتدا آیفون خود را خاموش کنید، سپس آن را به کامپیوتر متصل کنید و دکمه هوم را نگه دارید تا گوشی صفحه حالت ریکاوری را به شما نشان دهد.

فرآیند بازیابی رمز عبور را کامل کنید

اگر گوشی خود را با iTunes همگام کنید (iTunes) یا گزینه “آیفون من را پیدا کنید“در سرویس iCloud (iCloud)، حالت بازیابی تنها گزینه برای بازنشانی رمز عبور آیفون است. اما این روش کاری اطلاعات مربوط به دستگاه و رمز عبور آن را حذف می کند تا بتوانید رمز عبور جدیدی انتخاب کنید.

برای تکمیل فرآیند بازیابی، ابتدا آیفون خود را به کامپیوتر و کامپیوتر متصل کنید iTunes پس از اتصال دستگاه خود، آن را با نگه داشتن سه دکمه (بالا، کاهش صدا و پاور) مجبور به راه اندازی مجدد کنید.به روز رسانی راه اندازی) انجام شده. توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید آیفون را راه اندازی مجدد کنید، باید دکمه افزایش صدا را فشار داده و نگه دارید، دکمه کاهش صدا را فشار داده و رها کنید، سپس دکمه پاور را فشار دهید و نگه دارید. بیشتر. هنگامی که لوگوی اپل ظاهر شد، دکمه را رها کنید.

بعد با گزینه بازیابی (بهبود) یا به روز رسانی (به روز رسانی) هنگام ملاقات اختیاری بهبود آن را انتخاب کنید و گوشی شما نرم افزار عالی را دانلود خواهد کرد. پس از اتمام فرآیند حذف، می توانید ابزار خود را شروع کرده و از آن استفاده کنید.

رمز عبور آیفون را از طریق iTunes بازنشانی کنید

اگر نمی توانید رمز گوشی خود را با استفاده از حالت بازیابی بازیابی کنید. می توانید فرآیند بازنشانی رمز عبور آیفون را در iTunes انجام دهید. بله، اگر دستگاه خود را با iTunes همگام کرده باشید.همگام سازی، می توانید اطلاعات دستگاه خود و رمز عبور آن را در مرورگر iTunes حذف کنید. فقط مراحل زیر را طی کن.

قسمت اول

دستگاه خود را به رایانه ای که آیفون خود را با آن همگام سازی کرده اید از طریق iTunes وصل کنید و نرم افزار iTunes را باز کنید. اگر از شما رمز عبور خواسته شد، نرم افزار دیگری را امتحان کنید که با تلفن شما همگام سازی شده است (اگرچه ممکن است این رمز در دستگاه شما کار نکند).

بخش دوم

منتظر بمانید تا iTunes دستگاه شما را پیدا کند و پیوست داده های آن را حذف کند. پس به سراغ گزینه ها بروید بازیابی آیفون کلیک.

سطح سوم

نام دستگاه خود را در iTunes انتخاب کنید و آخرین نسخه پشتیبان را با توجه به تاریخ و حجم انتخاب کنید.

قسمت چهارم

در فرآیند بازیابی آیفون خود، به صفحه تنظیمات خواهید رسید. اینجا، انتخاببازیابی از پشتیبان گیری iTunes“انتخاب کنید