این نوشیدنی شما را از این بیماری درمان می کند


شنبه ۲۵ ژوئیه ۱۴۰۱ – ۲ بعد از ظهر.

لطفاً وقتی در میانه راه هستیم به ما اطلاع دهید.

تهران (پانا) – محققان در یک مطالعه ۷ ساله دریافتند که مصرف روزانه نوع خاصی از نوشیدنی در کاهش خطر سکته مغزی بسیار موثر است.

به گزارش همشهری آنلاین، نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که نوشیدن دو تا چهار فنجان قهوه در روز خطر ابتلا به عفونت ناشی از علل مختلف را تا یک سوم کاهش می دهد.

محققان چینی تاریخچه مصرف قهوه و سوابق سلامتی ۱۷۰۰۰۰ فرد سالم انگلیسی در دهه ۵۰ را در یک دوره ۷ ساله بررسی کردند و در نهایت دریافتند که مصرف قهوه ناسالم است. طعم آن با کاهش خطر ابتلا به عفونت همراه بود. سوم.

نوشیدن قهوه و یک قاشق چایخوری شکر با کاهش بیماری قلبی مرتبط است. افرادی که قهوه می نوشند تا یک سوم کمتر در معرض مرگ زودرس هستند.

به گفته متخصصان، نوشیدن بین دو تا چهار فنجان در روز، چه استفاده از شکر و چه بدون شکر، می تواند در کاهش التهاب موثر باشد. تحقیقات جدید با تعداد فزاینده ای از مطالعات مرتبط است که قهوه را با تعدادی از فواید سلامتی، از جمله امید به زندگی طولانی تر و کاهش افسردگی و دیابت مرتبط می کند. اعتقاد بر این است که مواد شیمیایی موجود در کافئین باعث کاهش التهاب، افزایش متابولیسم و ​​بهبود حساسیت به انسولین می شود.

این مطالعه در کتاب «سالنامه‌های پزشکی داخلی» منتشر شده است.