این من بودم که لوکادیا را مجازات کردم. بحث انکار نفس نیست


دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۲:۳۲

مهدی ترابی

تهران (پانا) – مهدی ترابی درباره پنالتی یورگن لوکادیا در دیدار پرسپولیس و نفت گفت، لوکادیا توپ را گرفت و خودش پنالتی را به این بازیکن داد که دید دوروهی مجازات می شود.

به گزارش خبرروزی، پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک مقابل نفت مسجد سلیمان پیروز شد و هر دو گل این دیدار توسط یورگن لوکادیا به ثمر رسید. یکی از این دو گل در دقیقه ۵۴ از روی پنالتی توسط مهاجم هلندی به ثمر رسید که انتظار می رفت مهدی ترابی او را متوقف کند.

پنالتی بانوی اول و بهترین مرد پرسپولیس اما این ضربه پنالتی را به یورگن لوکادیا داد تا مهاجم مرگبار سرخ ها به تازگی پشت توپ برسد و … شاید ارزش شنیدن حرف های مهدی را داشته باشد. آخرین صحبت های ترابی در این زمینه.

مهدی ترابی درباره این موضوع می گوید: هدف و عملکرد تیم از هر چیزی مهمتر است. لوکادیا در این بازی یک پنالتی گرفت و به خاطر آن اشتباه کلیسای نفت سلیمان اخراج شد، فکر می کنم خیلی به تیم کمک کرد. لوکادیا توپ را گرفت و وقتی دیدم می خواهد پنالتی بزند به او پنالتی زدم. خوشحالم که لوکادیا ضربه خود را به گل تبدیل کرد و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم

از ستاره شماره ۹ پرسیدیم، تو اولین زنی بودی که مجازات پرسپولیس را گرفتی، اما توپ را به لوکادیا دادی، او پاسخ داد: من به این مسائل فکر نمی کنم و به دنبال اشتیاق نیستم زیرا در تیم هر بازیکن امتیاز خوبی دارد چون هدف یکی است قهرمان شدن. در آن زمان لوکادیا بعد از ضربه پنالتی اعلام آمادگی کرد که بایستد و وقتی دیدم حالش خوب است به دوستم اجازه دادم پنالتی را بزند.

به مهدی ترابی گفتیم که این دوست چقدر به موفقیت تیم پرسپولیس کمک کرد و خودش را وقف کرد و این بار پاسخ داد: این نیست که خودش را تسلیم کند. رفاقت و رفاقت زیادی در تیم ما وجود دارد که به ما کمک زیادی می کند تا برای یک هدف مشترک تلاش کنیم. ما همه با هم دوست هستیم و هر کاری که به نفع تیم باشد انجام خواهیم داد. ما همه اعضای یک گروه هستیم و برای یک هدف می جنگیم.

به گزارش ستاره خوب پرسپولیس، یحیی گل محمدی در روز تولدش پیروزی نفت مسجد سلیمان را به او داد: به آقای گل تبریک می گویم. یحیی و بچه های تیم. این برد بهترین هدیه تولد برای من بود. البته تیم نفت مسجد سلیمان هم خوب بازی کرد و دوید اما خوشبختانه در پایان این مسابقه را بردند.

وی در خصوص دولت پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: تشویق های دولتی و اخلاقی بسیار مهم است. تیمی که می خواهد عنوان قهرمانی را کسب کند، باید لیگ را قوی شروع کند، حالا آنها با چهارده امتیاز در صدر جدول هستند. این به تیم ذهنی کمک زیادی می کند. امیدواریم با لطف خداوند، حمایت هواداران و توان بچه ها بتوانیم این جایگاه را تا پایان لیگ بیست و دوم حفظ کنیم. این تیم مستحق عنوان است و به لطف خدا به آنچه در نظر داریم می رسیم.

ترابی در پایان درباره دعوت کارلوس کی روش به تیم ملی می گوید: هر بار که به تیم ملی کشورم دعوت می شوم خوشحالم و امیدوارم بتوانم مانند یک سرباز در کنار آقای گل به تیم ملی خدمت کنم. کی روش او سرمربی تیم است.