این تجهیزات ها را برای تعدادی از منظور آلوده نشده نکنید


espri

تهران (پانا) – سمپاش تعدادی از منظوره منصفانه اسپری پاک کننده پرقدرت است با این حال در گذشته اجتناب کرده اند استفاده باید بدانید کدام سطوح را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه را برای مصارف مختلف نباید آلوده نشده کرد.

به گزارش نمناک، منصفانه پاک کننده نهایی برای هیچ سطحی در خانه شخصی شما واقعا مفهوم آل نیست. در حالی کدام ممکن است بیشتر اینها محلول‌های تمیزکننده روی اکثر سطوح خانگی به خوبی کار می‌کنند، در برخی اشیا قابل دستیابی است بهتر از اثربخشی نداشته باشند یا باعث آسیب شوند. برای جلوگیری اجتناب کرده اند تحمیل لکه، تنظیم رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مشکلات، به هیچ وجه سطوح اشاره کردن شده {در این} بخش اجتناب کرده اند رطوبت ساز را با پاک کننده های همه منظوره آلوده نشده نکنید.

شیشه

در حالی کدام ممکن است می توان اجتناب کرده اند منصفانه پاک کننده نهایی برای آلوده نشده کردن شیشه استفاده کرد، این محلول به خوبی شیشه پاک کن استاندارد کار نمی شود. شیشه پاک کن برای آلوده نشده کردن آینه ها، پنجره ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر سطوح شیشه ای بهتر از انجام را دارد. {در این} مورد، صرف نظر از کدام ممکن است چه نوع پاک کننده ای را انواع می کنید، بیشتر است سطوح شیشه ای را با منصفانه پارچه با بیرون پرز غیر از دستمال کاغذی آلوده نشده کنید تا اجتناب کرده اند هر گونه اثری جلوگیری شود.

سطوح آب بندی نشده اند

سطوح بتنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنگی با بیرون درزگیر متخلخل هستند، به این تکنیک کدام ممکن است به سختی آلوده نشده می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت تصمیم با چرخ دنده نامناسب آسیب می بینند، به همین دلیل ترجیحاً برای آلوده نشده کردن این سطوح اجتناب کرده اند سطوح تعدادی از منظوره استفاده نکنید.

فرش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثاثه یا فراهم می کند خانه

پاک کننده های همه منظوره مورد استفاده قرار گیرد روی سطوح روی حیله و تزویر طراحی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آلوده نشده کردن پارچه هایی یادآور فرش، موکت، پرده یا اثاثه یا فراهم می کند خانه طراحی نشده اند. {به دلیل} راحتی لکه شدن پارچه ها، هر منصفانه اجتناب کرده اند آنها را باید ساده با محصولات اندیشه در مورد شده برای آن آلوده نشده کرد. ملاحظه به این نکته حیاتی است کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند پارچه ها به محلول های اساساً مبتنی بر آب خواستن دارند، در حالی کدام ممکن است برخی تولید دیگری ساده با حلال های شستشو باید آلوده نشده شوند.

اسباب ورزشی

کفگیرها می دانند کدام ممکن است تقریباً هر چیزی کدام ممکن است کودک با آن در تصمیم است، اجتناب کرده اند جمله اسباب ورزشی های آنها، خواستن به آلوده نشده کردن مکرر دارد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است کودکان تمایل دارند چیزهایی را در دهان شخصی بگذارند، استفاده اجتناب کرده اند پاک کننده های نهایی برای اسباب ورزشی ها، ویژه به ویژه اسباب ورزشی های کوچکی کدام ممکن است وسوسه جویدن آنها را دارند، درست نیست.

چرخ دنده شیمیایی حال در شوینده ها در صورت بلعیدن ممکن است مضر باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی بخشها کم آن ممکن است عواقب مضری برای کودک ممکن است داشته باشد.

سطوح مرمر

میزهای مرمر ظاهری زیبا را انتخاب کنید و انتخاب کنید باشکوه به هر آشپزخانه یا حمامی می بخشند، با این حال آلوده نشده کردن آنها ممکن است دردسرساز باشد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است سنگ مرمر عمدتاً اجتناب کرده اند کربنات کلسیم {تشکیل شده است}، با چرخ دنده اسیدی به خوبی آلوده نشده نمی شود.

متنوع اجتناب کرده اند پاک کننده های نهایی تشکیل سرکه یا آب لیمو هستند کدام ممکن است اسیدهایی هستند کدام ممکن است می توانند به سطوح مرمر آسیب ابدی وارد کنند. غیر از پاک کننده های همه منظوره، اجتناب کرده اند محصولی بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است برای آلوده نشده کردن سنگ طراحی شده است، یا محلول خانگی بازسازی شده اجتناب کرده اند آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر اسیدی را بررسی کنید.

مبلمان چوبی

برای مبلمان چوبی، بیشتر است اجتناب کرده اند پاک کننده های همه منظوره کدام ممکن است بیشتر اوقات مملو اجتناب کرده اند پاک کننده های شیمیایی هستند . اگر نمی دانید مبلمان چوبی را با آسان ترین راه رفع قابل دستیابی آلوده نشده کنید تا اجتناب کرده اند لک شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب های تولید دیگری جلوگیری کنید. در حالت مفهوم آل، ساده باید اجتناب کرده اند به سختی آب بیشترین استفاده را ببرید یا منصفانه پاک کننده چوب بخرید.

سطوحی کدام ممکن است باید ضدعفونی شوند

در حالی کدام ممکن است پاک کننده های همه منظوره کار فوق العاده خوبی برای اجتناب کرده اند بین برداشتن لکه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کثیفی انجام می دهند، با این حال معمولا تشکیل چرخ دنده ضد عفونی کننده نیستند. روزی کدام ممکن است می‌خواهید خانه‌تان را اجتناب کرده اند شر میکروب‌هایی کدام ممکن است می‌توانند ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار‌تان را فرد مبتلا کنند، خلاص کنید، منصفانه ضدعفونی‌کننده خوشایند حیاتی است. به همین دلیل اجتناب کرده اند تعدادی از منظوره برای ضدعفونی سطوح با حساس بالا یادآور کلیدهای چراغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیره درها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سطوح آشپزخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید توالت استفاده نکنید.

پاشیدن

پاک کننده های همه منظوره برای آلوده نشده کردن طراحی شدند، ۹ لکه. چه با منصفانه درجه روی حیله و تزویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه ناخوشایند بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار دارید، اجتناب کرده اند لکه بر روی شبیه به درجه بیشترین استفاده را ببرید. استراتژی بردن لکه بسته به درجه می خواست را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولی کدام ممکن است انواع می کنید منحصر به فرد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه رفع های منحصر به شخص خاص برای بتن، چوب، لباسشویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشک موجود است، به همین دلیل با نیازها تعدادی از، انتخاب به دور نگه داشتن از هر نوع لکه ای ندارید.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/