ایرانسل در آخرین مسیر برای ورود به بازار سرمایه قرار دارد


ایرانسل در آخرین مسیر برای ورود به بازار سرمایه قرار دارد

مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران از ورود ایرانسل به فهرست شرکت‌های بورسی استقبال کرد و از آمادگی این شرکت برای مدیریت شرایط اولیه ورود ایرانسل به بورس تقدیر کرد.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دکتر محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران امروز دوشنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ به همراه تنی چند از مدیران این شرکت از ساختمان مادر ایرانسل بازدید و با دکتر بیژن عباسی گفتگو کرد. آرند، رئیس هیئت مدیره و جمعی از مدیران ایرانسل. .

گودرزی ورود ایرانسل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به بورس را نشانه مثبتی دانست و حضور ایرانسل در بازار سرمایه را به دلیل پویایی کشور دانست. بازار سهام

وی افزود: شرکت بورس آمادگی دارد از تمامی امکانات خود برای مدیریت و اجرای شرایط پذیرش با ایرانسل با نرخ ارز سریع استفاده کند.

ایرانسل در آخرین مسیر برای ورود به بازار سرمایه قرار دارد

در این دیدار رئیس ایرانسل همچنین درباره تاریخچه ایجاد ایرانسل و وضعیت فعلی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایرانسل صحبت کرد و وضعیت فرآیندهای انجام شده در مسیر ورود ایرانسل به بورس را تشریح کرد.

عباسی آرند که معتقد است حضور شرکت های فناور و شرکت های دانش بنیان در بورس باعث افزایش عمق و کارایی این حوزه و توسعه تولید دانش بنیان می شود که ادعای ادغام آن به تقویت بانک کمک می کند. فرآیندهای موجود در بورس بر اساس استانداردهای بین المللی و با هدف تشویق شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی برای ورود به این عرصه است.

در این جلسه نقشه راه ورود ایرانسل به بورس نیز تقدیم رئیس سازمان بورس اوراق بهادار تهران شد و جزئیات آن پس از اتمام عملیات اولیه در نیمه اول سال جاری بررسی و نهایی شد. بخشی از ورود ایرانسل به بورس آغاز می شود.

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در حال حاضر مراحل اولیه پیوستن به بورس تهران را طی می کند.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن