ایرانسل برای تابستان ۱۴۰۱ جشنواره ای با محوریت ویژه داشت


ایرانسل برای تابستان ۱۴۰۱ جشنواره ای با محوریت ویژه داشت

لنز اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال تلویزیون اینترنتی ایران در فصل تابستان ۱۴۰۱ جشنواره ویژه ای را برای کاربران خود برگزار کرده است.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این رویداد به ۱۴۰۱ کاربر لنز که برای تماشای برنامه در این اپلیکیشن تلاش زیادی می کنند جوایزی دریافت خواهند کرد.

بنابراین در پایان هر ماه، ۱۴۰۱ نفری که بیشترین ساعت را در تلویزیون اینترنتی لنز تماشا می کنند، یک اکانت اینترنتی ۲ گیگابایتی دریافت خواهند کرد.

همچنین، کاربری که بیشترین ساعت تماشا را در ماه در لنز داشته باشد، برنده گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A32 خواهد شد.

یک رویداد ویژه با محوریت ایرانسل

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران است که به کاربران امکان دانلود رایگان و دسترسی به مجموعه فیلم ها و سریال های جدید ایرانی و خارجی (دوبله شده با زیرنویس فارسی) را در هر زمان و مکان می دهد. ، پخش زنده ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه ۳ و …)، پادکست، کتاب صوتی، موسیقی و روزنامه و موارد دیگر را می توان با تلفن همراه یا تلویزیون در خانه لذت برد.

در ویژگی های اپلیکیشن لنز امکان دسترسی به مجموعه بزرگی از فیلم ها، سریال ها، کتاب های موسیقی و برنامه های مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و برنامه های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط برنامه های زنده تلویزیونی به صورت خودکار وجود دارد. در یک زمان برنامه ریزی شده امکان مشاهده جدول زمانی برنامه های پخش شده از شبکه های مختلف تلویزیون، امکان مشاهده برنامه ها در بخش اخبار تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن برنامه های مورد علاقه کاربر به لیست “مورد علاقه” و دسترسی آسان به آنها ، او گفت.

کاربران لنز ایرانسل می توانند بدون نیاز به خرید اشتراک و هزینه کامل اینترنت، محتوای این اپلیکیشن را به صورت رایگان مشاهده کنند.

اطلاعات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین