ایرانسل اسپانسر تیم کشتی ستارگان ساری است


ایرانسل اسپانسر تیم کشتی ستارگان ساری است

ایرانسل در ادامه حمایت قاطع خود از تیم ها و مسابقات ورزشی، برای دومین سال اسپانسر تیم لیگ برتر کشتی «ستارگان ساری» شد.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با توجه به اهمیت لیگ برتر کشتی آزاد، دو سال متوالی اسپانسر تیم کشتی ستارگان ساری به عنوان اولین اسپانسر ورزشی کشوری شده است.

این تیم ده سال است که در اولین لیگ کشتی کشور حضور دارد و در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ موفق به کسب سه مقام دوم و یک مقام سومی در اولین لیگ کشتی فرنگی و دو عنوان سومی در جام باشگاه های جهان شده است. .

علاوه بر این، این باشگاه به عنوان نماینده کشورمان در جام باشگاه های جهان در سال ۲۰۱۶ اوکراین در جایگاه پنجم جهان قرار گرفت.

ایرانسل اسپانسر تیم کشتی ستارگان ساری است

اولین دوره مسابقات لیگ کشتی آزاد کشور در گروه (ب) روز جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ در خانه “سید رسول حسینی” ساری و با حضور تیم های ستارگان ساری، بانک شهر، البرز آتته برگزار شد. و پاس سری شهدا.

تیم ستاره ساری در اولین دیدار دور اول این رقابت ها موفق شد با هشت بر دو امتیاز حریف البرز را شکست دهد.

همچنین در اولین دیدار دور دوم این دوره از مسابقات تیم ستارگان ساری با نتیجه ۵ بر ۵ و با نتیجه خوب ۲۱ بر ۱۹ مقابل تیم مقاومت البرز به برتری دست یافت.

ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده شبکه ۵G و رکورددار سرعت و تعداد سایت‌های ۵G در ایران، پیش از این از ورزش‌ها و مسابقات مختلفی مانند اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲، تیم والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و … حمایت کرده است. لیگ برتر فوتبال ایران. ، تیم های معروف فوتبال استقلال، پرسپولیس و تراکتور، رالی بین المللی خاورمیانه در شیراز، مسابقات جهانی شیراز “کونگ فو توآ”، اولین مسابقات موتورسواری در ایران و … برای انجام مسئولیت خود در حمایت از رشد و توسعه ورزش در کشور

در ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ ایرانسل با امضای قراردادی با تیم هندبال، اسپانسر رسمی ورزش ملی هندبال شد.

حمایت ایرانسل از ورزش ملی هندبال، آغاز دوران روشنگری در ابعاد مختلف این ورزش است.

ایرانسل همچنین با مدیریت لیگ فوتبال اسپانیا «لالیگا» با هدف دسترسی مشترکین ایرانسل به محتوای ویدیویی با کیفیت و انحصاری لالیگا و ارتقای کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در بین جوانان، سرمایه گذاری مشترکی خواهد داشت. ، اردوی استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در سال های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ و حضور برترین مربیان لالیگا و برترین های فوتبال کشور صورت گرفت.

اطلاعات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین