ایجاد منطقه چهارم در خرم آباد ضروری است


آن را در پایین صفحه اصلی و داخل خرید کنید

ایجاد منطقه چهارم در خرم آباد ضروری است

گزارش کردن گلو مجید درکند، نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد و رئیس پژوهشکده و پژوهشکده راهبردی شورای شهر پیشنهادی مبنی بر لزوم احداث مرکز چهارم در خرم آباد ارائه کرده است.

در این طومار خطاب به استاندار لرستان، استاندار لرستان و استاندار لرستان و استاندار خرم آباد آمده است:

تشکیل منطقه چهارم کلانشهر خرم آباد برای ایجاد کارایی و افزایش کمی و کیفی خدمات رسانی به مردم خرم آباد ضروری است.

نزدیک به ۶۰ درصد از کلانشهر خرم آباد در منطقه ۳ کلانشهر واقع شده است. جمعیت و مهاجران در خرم آباد در حال افزایش است و ما تشویق می شویم برای آینده پایتخت برنامه ریزی کنیم.

خدمات را نمی توان به مردم در سه منطقه ارائه کرد. شورای منطقه چهارم، راه‌اندازی شوراهای محلی به عنوان راه‌حل این معضل، با امکان الحاق ۱۰ روستای بیشتر در خرم آباد، مشکل و چالش بزرگی در آینده خواهد بود.

برای اینکه شورای منطقه ۴ نیازی به استخدام نیرو یا تجهیزات، امکانات و ساختمان های جدید نداشته باشد، این موضوع بار مالی ایجاد نمی کند، زیرا ۴۰۰ نیروی اضافه در لیست مصوب خرم آباد پایتخت وجود دارد. ، و این اقدام منجر به توزیع کارکنان افزایش بهره وری می شود.

این درخواست کتبی توسط پژوهشکده و تحقیقات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم آباد به ریاست محترم شورای شهر و شهردار محترم خرم آباد ارسال شده است، اما برای انجام این امر باید به کلان سطح مراجعه و تاییدیه وزارت فرهنگ.

از این طرف این عمل را به صورت مشخص و مستمر دنبال خواهم کرد.

برای مشاهده سایر تبلیغات و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن

کد گفتگو: ۲۷۱۴۴۲ زمان مکالمه: ۱۴:۱۱