اگر سیلندر گاز آتش بگیرد چه؟


در پایین خانه و داخل نگهداری شود

اگر سیلندر گاز آتش بگیرد چه؟

بر اساس گزارش ها لونی هنوز موارد زیادی وجود دارد که از دستگاه های تصفیه هوا برای مصارف مختلف استفاده می شود، از جمله استفاده از اجاق گاز در مناطقی که لوله هوا وجود ندارد، که گاهی اوقات به دلیل بی احتیاطی و عدم آگاهی از نحوه استفاده صحیح از آنها در این سیلندرها رخ می دهد.

توضیحات افشین فلاح زاده در مورد این موضوع را ببینید:

دیدگاه گلونی را دنبال کنید

افشین فلاح زاده، معلم و کارشناس ارشد حفاظت آتش نشانی تهران، گفت: در این ویدئو در مواقعی از این دست با حفظ خونسردی و پرهیز از اضطراب و سردرگمی مشاهده کردید و به شما کمک می کند تا برای خاموش کردن گرما تلاش کنید. فرو رفتن.

همانطور که در این مواقع مشاهده می شود باید سریعا با آتش نشانی تماس گرفته و تا رسیدن آتش نشانان و حضور در منطقه امن محل را ترک کرد.

اما اگر به آتش نشانی نرفته اید یا مدت زیادی از آمدن آتش نشانان می گذرد و جان فرد یا افرادی که مشکل دارند نجات می یابد، اگر پمپ بنزین از دسته شیر مشتعل شده باشد، می توانید. روی شعله سیلندر بگذارم، شعله را ببندم، سپس درب شعله بسته را ببندم، شعله را متوقف کنم، در صورت مشاهده نشتی هوا، برای ایمنی، سیلندر گاز را باز نگه دارید. به یک فضای باز مانند حرکت به پشت بام برای جلوگیری از حوادث.

اطمینان حاصل کنید که مخزن گاز قابل اشتعال هرگز منفجر نمی شود، می توانید از این روش در مواقع اضطراری که جان افرادی مانند کودکان، افراد مسن و دیگران در خطر است استفاده کنید.

اگر تابه روغن آتش گرفت چه کار کنم؟

انتهای پیام/

دغدغه های ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن

کد خبر: ۲۶۹۲۱۷ ساعت خبر: ۲۱:۳۰