اگر درس نمی خوانید ادامه مطلب را بخوانید!


آکو

تهران (پانا) – آیا دقت کرده اید که برخی افراد در صبح های تاریک و آرام زندگی می کنند و برخی دیگر ساعت ها بین کارهای کوچک مختلف و کارهای بزرگ سرگردان هستند؟ عادات مردم را همیشه بخوانید و این ترفندها را در زندگی خود آماده و به کار ببرید.

به گزارش ایرنا، جودی واتسون، موسس و رئیس این سازمان بزرگ در مقاله ای گفت: بیدار شدن از خواب حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل از بقیه خانه برای اصلاح کافی است. زود بیدار شدن زود خوابیدن است، بنابراین اگر در خواب شبانه مشکل دارید، مطمئن شوید که دلایل خوب نخوابیدن را درک کرده اید.

آنها تلفن همراه خود را چک نمی کنند

به گفته وای فای بهترین توصیه این است که هنگام خواب تلفن همراه خود را در اتاق خواب خود نگه ندارید زیرا وقتی بیدار می شوید سریع گوشی را برمی دارید و ساعت ها بدون اینکه متوجه شوید آن را در کمد گم می کنید. در عوض، بلافاصله پس از بیدار شدن روی تخت بنشینید، چند نفس عمیق به مدت حداقل ۳۰ ثانیه بکشید و با یک نفس خوب و آرام از خواب بیدار شوید.

آنها کارهایی را انجام می دهند که دوست دارند

ولف می‌گوید: «من موافقت می‌کنم که چند دقیقه در صبح زود به کارهایی بپردازم که از انجامشان لذت می‌برم، مانند مدیتیشن، یوگا یا موسیقی. افراد شاد هرگز انجام کارهای روزانه خود را فراموش نمی کنند.

آنها هم همین کار را می کنند

کیسی اسموندسون نویسنده می گوید: «زمانی که در حال سرخ کردن یا شنا هستید، از یک دستور غذا پیروی می کنید زیرا بخشی از برنامه روزانه شماست. این مفهوم را می توان در بقیه کارهای روزانه شما به کار برد. هر چه بیشتر کار کنید، کمتر به هر مرحله فکر می کنید. چیزی که در وهله اول یک چالش بود مانند ظاهر دوم شما بود.

آنها به پیام های مهم پاسخ می دهند

هنگامی که آماده پاسخگویی هستید، پیام های شخصی یا تجاری خود را مشاهده کنید. بنابراین وقتی کارهای دیگری انجام می دهید، ذهن شما کمتر فعال می شود و به پیام های بی پاسخ توجه نمی کنید. این کار را به راحتی انجام دهید تا آن را منظم تر کنید.

آنها اهداف واقع بینانه تعیین می کنند

واتسون پیشنهاد می کند که فرهنگ شما باید افزایش یابد. اگر سعی کنید همه چیز را به یکباره تغییر دهید، ممکن است قبل از اینکه فرصتی برای توسعه تکنیک مورد نظر خود داشته باشید، بازنده شوید.

غذا را از شب قبل سرو کرد

ولف می گوید: «اگر بدانید قرار است هر روز چه بخورید، ذهن شما فرصتی برای تهیه غذا نخواهد داشت. هر شب یک وعده غذایی برای روز بعد آماده کنید، بنابراین صبح که بهترین زمان روزتان است، نگران غذا خوردن در وسط یخچال نباشید.

قورباغه هایشان را می خورند

بسیاری از ما با این ضرب المثل معروف مارک تواین آشنا هستیم که می گوید: “صبح یک قورباغه زنده بخورید، بقیه روز برای شما ضرری نخواهد داشت.” بنابراین، چیزهایی را که دوست ندارید در اولین فعالیت روزتان حل کنید تا بتوانید سازنده باشید و درگیر ذهنتان نشوید. ولف می‌گوید: «این بهترین توصیه برای انجام سخت‌ترین کارها است.

قسمت های بزرگی از خانه قبل از خروج تمیز می شود

ولف می‌گوید: «میز آشپزخانه، مبل و سینک ظرفشویی سه قسمت اصلی خانه من هستند، اگر تمیز باشد، خوب می‌شوم». وقتی به خانه می‌رسم، می‌توانم روی کاناپه استراحت کنم یا بدون اینکه با انبوهی از ظروف کثیف روبرو شوم، به آشپزخانه بروم. بنابراین، قسمت های اصلی را قبل از خروج از خانه تمیز کنید تا به داخل نشوند.