اورژانس در سالروز رحلت امام به بیش از هزار زائر خدمات درمانی ارائه کرد


شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۸:۳۹

اورژانس

تهران (پانا) – رئیس سازمان اورژانس کشور از ارائه خدمات درمانی به ۱۳۸۵ نفر در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این تعداد ۱۹ نفر از مهاجران اورژانس برای دریافت خدمات تکمیلی بودند. منتقل شده.

به گزارش وب دا، جعفر میعادفر با اشاره به خدمات درمانی مرکز اورژانس کشور به مردم در سال امام راحل (ره) گفت: امسال کمیته پزشکی با استقرار ۱۸۵ دستگاه آمبولانس جشن میلاد امام راحل را جشن گرفت. ، ۸ آمبولانس ۵۰ موتور سیکلت، چهار بیمارستان صحرایی و ۱۲ درمانگاه کاملاً مجهز برای ارائه خدمات به مهاجران.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در روزهای ۱۳ و ۱۴ خردادماه، یک هزار و ۳۸۵ نفر شامل ۴۵۹ زن و ۹۲۶ مرد در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) از خدمات پزشکی استفاده کردند که ۱۹ نفر از آنها برای ارائه خدمات بیشتر توسط اورژانس اعزام شدند. بیمارستان های تعیین شده تخلیه شدند.

میعادفر ادامه داد: از این تعداد ۸ نفر به بیمارستان فیروزآبادی، ۶ نفر به بیمارستان شهدای هفت تیر ری، ۲ نفر به بیمارستان بقیه الله الاعظم، یک نفر به بیمارستان امام سجاد(ع) ناجا، یک نفر به بیمارستان بهارلو و یک نفر دیگر به بیمارستان ولیعصر(عج) مراجعه کردند. .

سی و سومین سالگرد درگذشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی پس از دو سال تاخیر (به دلیل شیوع بیماری کرونا) امسال به دلایل پزشکی برگزار شد.