اهدای دومین جایزه روز به رامین حیدری فاروقی


اهدای دومین جایزه روز به رامین حیدری فاروقی

دومین مراسم اهدای جوایز روز پنجشنبه سوم شهریور در سینما برگزار می شود.

گزارش کردن گلو محمد صوفی دبیر دومین دوره اعطای بالاترین نشان خورشیدی ضمن اعلام این مطلب گفت: در این زمان هیئت امنا با توجه به سوابق انواع افراد، طبق نظام رتبه بندی مصوب ضوابط اعطای این جایزه در بین سه سازنده دارای بالاترین نمرات، به دلیل سابقه سی سال کار خوب در فیلم مستند و ارائه طرحی جدید برای تولید مجموعه های مستند تلویزیونی، حمایت و مشارکت در کار صنفی انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند و تلاش در جهت ساماندهی مسائل صنفی این انجمن و فعالیت های قابل تقدیر و نیت تأسیس انجمن عالی علمی و مفید و سینماهای کانون می باشد. u، لازم است آقای. رامین حیدری فاروقی به بالاترین جایزه انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند، «جایزه عالی خورشید» این بار. .آنها می دانستند.»

دومین مراسم اهدای جوایز روز پنجشنبه سوم شهریورماه از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ با حضور موزه عکاسی و موزه برگزار می شود.

در این مراسم جمعی از سینماداران، صاحب نظران و اهالی سینمای مستند به علاوه رئیس هیئت امنای نیشانعلی خورشید، مرتضی رزاق کریمی، منوچهر شهسواری رئیس تلویزیون حضور خواهند داشت. و فیلمبردار خوش ذوق و خوش فکر، استاد محمدرضا اصلانی سخنرانی خواهد کرد..

بر اساس قانون مصوب، نشان عالی خورشید هر ساله با انتخاب و تایید هیات امنای جایزه و زیر نظر انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند به تهیه کننده تعیین شده فیلم مستند اعطا می شود. . اولین دوره این رویداد در اسفند ماه ۱۳۹۷ برگزار شد و بالاترین جایزه روز به مرتضی رزاق کریمی تعلق گرفت.

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین