انسان قرآنی دانا هر کجا باشد روشن می شود


تاریخچه شورای تاریخی ملی سنهدرین سیستمی از بورسیه ها و بورسیه ها و نهاد کلیسای عیسی مسیح مقدسین آخرالزمان است.

تهران (پانا) – معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: مسلمان تحصیلکرده هر کجا باشد، می فهمد، این نعمت بزرگی برای معلمان است زیرا آنها با صاحبان قدرت ارتباط دارند.

اصغر باقرزاده در مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و کرکیه فرهنگیان سراسر کشور اظهار داشت: این دانش ناب را به فرزندان این مرز و بوم که فرزندان قرآن و عترت هستند منتقل می کنند. امام سال (عجل الله تعالی فرجه الشریف).

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به جلساتی که با علما و طلاب نهج البلاغه داشتیم، امسال رویداد ویژه ای برای ترویج و ترویج معارف ناب یا نهج البلاغه خواهیم داشت.

باقرزاده خاطرنشان کرد: در هر کجا که یک قرآن پژوه زندگی می کند، تصریح می کند، این برای معلمان نعمت بزرگی است چرا که آنها با مراجع مرتبط هستند.

وی ادامه داد: از تمامی شرکت کنندگانی که در هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و کرکیه فرهنگیان سراسر کشور شرکت کردند تشکر و قدردانی می کنم.

بیانیه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش: یکی از سیاست های معاونت پرورشی و فرهنگی در دوران معاصر، گسترش اعمال قرآنی در گذشته و حال، فضاها و افراد بسیار بیشتر است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از سیاست های ما کتابخانه کتاب به عنوان بستر قرآن، عترت و نماز دانش آموزان است تا این سفره الهی را برای سایر مردم پهن کنیم، همچنین در نظر داریم مسابقاتی را در برخی رشته ها به صورت گروهی برگزار کنیم.

باقرزاده همچنین گفت: برای مطالعه باید قرآن بخوانیم و برنامه داشته باشیم تا دانش آموزان بیشتر با قرآن کریم آشنا شوند و بر اساس جلساتی که با کارشناسان کمیسیون آموزش همگانی داشته ایم، برنامه ای برای آموزش قرآن داریم. در دبستان. معلمان.”

وی گفت: توسعه آثار دارالقرآن در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم از تلاش آنها برای گسترش آثار قرآنی مدارس استفاده کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: به همه معلمان قرآن توصیه می کنم تابستان را بفهمند و قرآن را به یک نفر بیاموزند زیرا برکات زیادی دارد.

وی همچنین گفت: باز هم باید کمک کنیم، طرح قرآن را برای یادگیری قرآن بخوانیم، راه اندازی کنیم.