امید برای «ژولیت و شاه» برکت خواند


سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۰:۲۲

مرغ و شاه

تهران (پانا) – امید نعمتی یکی از شعرهای انیمیشن «ژولیت و شاه» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر را خواند.

به گزارش روابط عمومی استودیو هورخش، «ژولیت و شاه» کارتونی در انواع رمانتیک-کمدی و موزیکال است که به مضامین اولیه ساخت تئاتر غرب در ایران مربوط می شود. نعمتی خواننده گروه پالت یکی از اشعار این فیلم طنز را خواند و به گروه کر «ژولیت و پادشاه» پیوست.

بهنام جلیلیان آهنگساز و میثم یوسفی آهنگساز این انیمیشن انیمیشن هستند. بهزاد عمرانی خواننده گروه بمرانی یکی از خوانندگان این موزیکال است.

در روایت انیمیشن «ژولیت و شاه» به تهیه کنندگی آرمان رهگذر آمده است: «جولی بازیگری جویای نام اما تازه وارد تئاتر شد، توسط ناصرالدین شاه برای ایفای نقش ژولیت دراماتیک به ایران فرستاده شد. “من نمی دانستم که پادشاه برای او برنامه دیگری دارد.”

جشنواره بین المللی انیمیشن انسی ۲۰۲۲ نیز اخیرا به تولیدکنندگان و پخش کنندگان بین المللی منتقل شد.

نابغه پدرام پس از ساخت انیمیشن «آخرین داستان» برای دومین بار با استودیو هورخش همکاری می کند. امین قاضی کارگردان این انیمیشن است و سام استودیو صدای صداپیشگان انیمیشن ژولیت و شاه را بر عهده دارد.

این انیمیشن سینمایی برای اولین بار تحت عنوان حضور اشکان رهگذر به عنوان داور جایزه «ساتوشی کان» در جشنواره بین المللی فیلم فانتزی ۲۰۲۱ معرفی شد. انیمیشن «ژولیت و پادشاه» قرار است در اواخر سال ۱۴۰۱ اکران شود.