امل بیوتی کیست؟ بیوگرافی میکاپ آرتیست امیلی نژاد


وبلاگ نویس زیبایی یک عنوان شغلی جدید است که در سال های اخیر محبوب شده است. رشد بزرگ وبلاگ نویسان مجرب زیبایی افرادی هستند که لوازم آرایشی و محصولات برندهای مختلف را در صفحات مجازی خود تبلیغ می کنند و با آموزش تکنیک های زیبایی و آرایش، کاربران را به دنبال کردن صفحات مجازی خود تشویق می کنند. وبلاگ نویسی زیبایی یکی از جدیدترین و موثرترین روش های تبلیغات در دنیای زیبایی و مد است و افراد زیادی به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند.

از سوی دیگر، در دو سال اخیر با همه گیر شدن کرونا و خانه نشینی مردم در جهان، فرصت خوبی برای رشد سریع گزارش زیبایی فراهم شد. در حال حاضر وبلاگ نویسان زیبایی درآمد خوب و میلیون ها طرفدار در صفحات مجازی دارند که در میان موفق ترین آنها می توان نام برخی از ایرانی ها از جمله امل بیوتی را یافت.

نگاهی به عناوین مقالات

امل بیوتی کیست؟

امل بیوتی، با نام واقعی امل جود، یکی از آن هاست وبلاگ نویس موفق و محبوب زیبایی ایرانی بسیاری در صنعت گریم، آرایش و زیبایی فعال هستند. او با بیش از دو میلیون فالوور در اینستاگرام یکی از محبوب ترین نام ها در این زمینه برای ایرانیان است. آمال بیوتی به خاطر تولید پروژه های جالب و سرگرم کننده، ترکیبی خلاقانه از موسیقی، رنگ، گریم و صدا شناخته شده است.

امل بیوتی کیست؟

امل بیوتی در ۲۰ سپتامبر ۱۳۶۸ در کویت به دنیا آمد. او از چهار سالگی در مدارس ایران تحصیل کرد و سرانجام در رشته مترجمی فارغ التحصیل شد. مادر و مادر آمل آرایشگر بودند، بنابراین امل دنیای رنگ ها و تکنیک های آرایش را می دانست، اما قبل از اینکه حرفه زیبایی نویس را انتخاب کند، هرگز حرفه ای نبود.

امل آرایش ساده را ترجیح می دهد، به همین دلیل است که هیچ درس خودآرایی یا مد را ندیده است. هر چه در صفحه اش نشان می دهد، از مادر و عمه اش یاد گرفته است. امل از دوران کودکی به نقاشی و خوانندگی علاقه داشت و نتیجه این علاقه ها را می توانید در تصاویر و فیلم های آموزشی او در صفحه اینستاگرامش مشاهده کنید.

امل چگونه وارد دنیای وبلاگ نویسان زیبایی شد؟

همانطور که قبلا هم گفتیم امل در وهله اول هیچ کار حرفه ای در زمینه گریم نداشت. آرایش او تا ۲۵ سالگی ساده بود و هیچ وقت هیچ کلاس آرایشی نگرفت. با این حال او با دنیای رنگ ها و تکنیک های تزیینی بیگانه نیست و نکاتی را از مادر و خاله اش آموخته است. امل چهره ای زیبا و جذاب دارد. به همین دلیل به پیشنهاد یکی از دوستان نزدیکش در کمپین تبلیغاتی به عنوان مدل آرایش همکاری کرد.

او مدل آرایش دوستش که در کویت زندگی می کند شد و این اتفاق مسیر زندگی امل را تغییر داد. ظاهر جذاب امل مورد توجه آرایشگران دیگر قرار گرفت و خیلی زود به صورت حرفه ای به مدلینگ روی آورد. بسیاری از آرایشگران معروف خلیج فارس به ویژه در کویت از او خواستند تا با آنها همکاری کند.

  امل چگونه وارد دنیای وبلاگ نویسان زیبایی شد؟

امل اکنون یک میکاپ آرتیست حرفه ای است و در حال یادگیری تکنیک های جدید و مبتکرانه آرایش است. اولین نمونه از جواهرات امل به عروسی خواهرش برمی گردد. امل در شب عروسی اش، آرایش خواهرش را انجام داد و به همین دلیل، او نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. امل می دانست که استعداد زیادی در گریم دارد. جدای از این، امل اکنون در عرصه زیبایی شهرت دارد و حرف های زیادی زده شده است این کار یک وبلاگ نویس زیبایی است پیگیری کردن

امل بیوتی در ابتدا این ایده ها را جدی نمی گرفت و معتقد بود که در موقعیت خوبی برای حضور در این شغل نیست. با این حال تقریبا یک سال بعد اولین صفحه خود را در اینستاگرام باز کرد. امل مدل محبوب منطقه خلیج فارس است و در صفحه اینستاگرامش فالوور دارد. سپس شروع به ضبط چند ویدیوی گریم کرد. ویدیوهای قبلی او مانند آزمون و خطا بود زیرا آمل سعی می کرد مخاطبان خود را بهتر بشناسد. او با گذشت زمان متوجه شد که انتخاب رشته موسیقی و گریم ایرانی موفق تر از سایر مدل های صفحه او بوده است. صفحه اینستاگرام امل به سرعت زنده شد و تعداد فالوورهای او افزایش یافت.

سبک منحصر به فرد امل

بسیاری از بلاگرهای زیبایی ایرانی در اینستاگرام فعال هستند. چیزی که امل بیوتی را از دیگران متمایز می کند، رویکرد منحصر به فرد او در آموزش و انتشار است. امل از دو روش برای ساخت ویدیوهای خود استفاده می کند همگام سازی لب و سوئیچ کاربرد. او از قسمت های مختلف گریم خود فیلم می گیرد و سپس صحنه های مختلف را با کمک ترانزیشن ها به هم متصل می کند. به عنوان مثال هنگام ایستادن دست خود را جلوی دوربین می برد، سپس آن را برمی دارد و تصویر تغییر می کند.

او از این تکنیک استفاده کرد و لیپ سینک موسیقی ایرانی و خارجی، گنجانده شده است و بدین ترتیب توجه مخاطب را به خود جلب می کند. از موفق ترین ویدیوهای گریم او می توان به گریم سلام خانم از سوگند اشاره کرد. ویدیوی معروف او به گریم آهنگ چرا بدی اختصاص دارد.

سلامت عاطفی امل بیوتی

یکی از بزرگترین طرفداران و حامیان امل بیوتی همسرش است. مهدی حقیقی در دانشگاه با امل آشنا شد و خیلی زود با هم ازدواج کردند. مهدی بزرگترین مشوق امل در کارش است و در فیلمبرداری و تدوین نیز به او کمک می کند. مهدی و امل در کویت زندگی می کنند. از آنجایی که امل بیوتی از حاشیه دور می ماند، اطلاعات زیادی در مورد همسر و خانواده او در اینترنت وجود ندارد. امل بیوتی یکی از زیبایی نویسانی است که اطلاعاتی از زندگی شخصی خود منتشر نمی کند و در نتیجه بخش زیادی از زندگی و روابط عاطفی او از چشم رسانه ها پنهان می ماند.

یک روز برای وبلاگ نویس زیبا

امل بیوتی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و محبوب‌ترین بلاگرهای زیبایی ایرانی، روزانه ۷ تا ۸ ساعت را در اینستاگرام سپری می‌کند. این زمان صرف ایده گرفتن برای پروژه های جدید و مدیریت صفحه می شود. امل بیوتی خودش صفحه اش را مدیریت می کند و معتقد است که این سنت رابطه بین او و فالوورهایش را زنده نگه می دارد.

امل بقیه روز خود را به طوفان فکری و نوشتن ویدیوهای جدید می گذراند. مهدی همسرش نیز در این زمینه به او کمک می کند. ادیت ویدیوهای امل را گاهی تنها و گاهی با همسرش ویرایش می کند. البته گاهی اوقات، ویرایش ویدئو به متخصصان این حوزه واگذار می شود.

  یک روز برای وبلاگ نویس زیبا

امل بیوتی عاشق موسیقی است و بیشتر روز خود را صرف انجام آن می کند. او از طریق همسرش با موسیقی رپ ایرانی آشنا شد و موسیقی یاس مورد علاقه او بود. امل هم می خواهد مافیا بازی کند. یکی دیگر از نکات مثبت امل، علاقه او به حقوق حیوانات است.

امل بیوتی مدت زیادی است که از یک رژیم غذایی وگان و گیاهخواری پیروی می کند. او همچنین در صفحه خود اعلام کرده است که از محصولاتی استفاده می کند که در محصولاتش هیچ گونه فرآورده حیوانی وجود ندارد و هیچ آزمایش حیوانی روی این محصولات انجام نشده است. او سخت کار می کند تا روی حقوق حیوانات تمرکز کند.

پایان

در این مطلب به بررسی بیوگرافی امل بیوتی پرداختیم. امل بیوتی یکی از معروف ترین وبلاگ نویسان ایرانی است که در زمینه لوازم آرایشی و زیبایی در اینستاگرام فعالیت می کند. امل متولد کویت است و به فارسی و عربی مسلط است. چهره زیبای او و رسالت او در انتشار برنامه های آموزشی، دلایل اصلی موفقیت امل بیوتی تلفیقی از موسیقی، روش‌های خلاقانه ترمیم و آموزش تکنیک‌های آرایشی نوین، شاگردان امل را به وجد می‌آورد و هر روز بر تعداد فالوورهای این وبلاگ‌نویس زیبا افزوده می‌شود.

دلایل اصلی موفقیت امل بیوتی

امل معتقد است نویسندگان و اینفلوئنسرها به دلیل جایگاهی که دارند باید در دنیای فرهنگ نیز فعال باشند. وی معتقد است که این فرهنگسرا باید در مکان هایی مستقر شود که نویسندگان دانش و دانش زیادی داشته باشند. خودش هم در این موضوع پیشرفت کرده است و با رعایت حقوق حیوانات و صحبت در این مورد سعی می کند دیگران را متوجه این موضوع کند. او همچنین به افرادی که می خواهند روزی وبلاگ نویس زیبایی شوند توصیه می کند که اخلاق را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنند.

توجه: این مقاله توصیه پزشکی یا درمانی نیست!