امضای قرارداد ۵۱ میلیارد تومانی حفاظت از صدا در ۱۳ کشور


نهمین همایش ملی پدافند غیر عامل

تهران (پانا) – رئیس سازمان پدافند کشور با بیان اینکه با توجه به رویکرد مثبت دولت سیزدهم، تفاهم نامه اداری ۵۱ هزار میلیارد تومانی در حوزه پدافندی منعقد شده است، گفت: این روش ها نیز مشابه است. و برنامه ای برای کاهش آسیب پذیری و محافظت در برابر تهدیدات ذاتی هر دستگاه.

همایش ملی پدافند غیرعامل صبح امروز دوشنبه ۱۸ آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی سد و سیما برگزار شد. محمد مخبر در این مراسم حضور داشتند. معاون دوم، امیر نصیرزاده؛ جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار جلالی، رئیس کل نیروهای دفاعی کشور، سید اسماعیل خطیب؛ وزیر اطلاعات و پیرحسین کولیوند؛ رئیس ارتش سرخ و گروهی از رهبران ملی و نظامی را گرفت.

برای مقابله با تهدیدات جدید به یک مدل دفاعی جامع نیاز داریم

در ابتدای این مراسم سردار جلالی ضمن خیرمقدم به میهمانان و میهمانان این مراسم، یاد و خاطره شهدا و حافظان سلامت، حرم و امنیت به ویژه شاهد اتفاقی که اخیرا در معبد شاهچراغ رخ داد، گفت: رویداد. به مدت ۲ سال توسط کرونا برگزار شد این مراسم به مناسبت ۱۷ آبان ۱۳۹۱ و دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد سازمان دفاع ملی برگزار می شود.

وی وقتی نقش پدافند خاموش را رصد، رصد و کشف تهدیدات مردم دانست، اطلاعاتی در مورد ساختار سازمان، مأموریت ها، سیاست های کلی مدیریت و شیوه های مدیریت بیان کرد.

رئیس سازمان پدافند ضد هوایی کشور، سازمان پدافند ضد هوایی کشور را سازمانی مسئول مقابله با تهدیدات انسان‌ساز دانست و افزود: تهدیدات انسان‌ساز دو بخش مردم و فناوری را تحت تأثیر قرار می‌دهد. یعنی تهدیدها سیال و پویا هستند، بنابراین در واقع قبل از اینکه تهدیدها در حوزه های مختلف به عنوان یک رویکرد اساسی دیده شوند، هدف اصلی سازمان پدافند کشور توانایی تعدیل و تعیین الگوهای مقابله با خشم است. همان زمان.

سردار جلالی هدف از برگزاری این همایش را آگاهی بخشی به تهدیدات و یافتن راهکارهایی برای راهکارهای حفاظتی مبتنی بر حفاظت صوتی عنوان کرد و گفت: باید الگویی برای حفاظت همه جانبه ارائه شود.

وی مفهوم پدافند هوایی را پویا و هدف را کشف تهدیدات دانست و گفت: در همه ابزارها مسئولیت اجرای قوانین پدافند هوایی بر عهده بالاترین مقام آن دستگاه است. این افراد باید مافوق خود را در اجرای الزامات حفاظت از صدا برای اطمینان از رعایت آنها راهنمایی و نظارت کنند.

سردار جلالی در ادامه به گزارشی از فعالیت های سازمان پدافند هوایی کشور پرداخت و گفت: بر اساس اساسنامه این سازمان همه دستگاه های کشور اعم از دولتی و غیر دولتی باید حق تعیین یکی از هنرمندان خود را داشته باشند. به عنوان دبیر کمیته پدافند غیرعامل آن ارگان و معرفی سازمان. این کمیته وظیفه شناسایی تهدیدات و آسیب پذیری های هر دستگاه و پیاده سازی و پیگیری برنامه های کاهش آسیب پذیری را بر عهده دارد.

تکمیل دوره های طرح جامع در ۲۹ ایالت

رئیس سازمان مردم نهاد در این خصوص با بیان اینکه دولت سیزدهم با نگاهی ساده و خوب به این حوزه نگاه کرد، افزود: مطالعاتی که تحت عنوان طرح جامع طرح جامع برای همه ۳۱ کشور در نظر گرفتیم. در ۲۹ ایالت تکمیل شده است که بر اساس آن تهدیدات و آسیب پذیری های اساسی سازه ها مشخص شده و در ۵۱ شهر بالای ۲۰۰۰۰۰ نفر مطالعات ویژه ای در خصوص مشکلات شهری در زمینه حفاظت از صدا انجام شده و بررسی ها به پایان رسیده است. در ۲۰ شهر در نهایت، این مطالعات باید تدوین و به عنوان یک برنامه پیاده سازی ابزار استفاده شود.

وی همچنین گفت: همچنین در اداره کشور در مهم ترین و مهم ترین پروژه ها به ویژه در حوزه انرژی و فناوری اطلاعات، بانکداری و حمل و نقل، برنامه ریزی برای کاهش آسیب پذیری و امنیت تا حد اساسی وجود دارد. تهدیدات هر شعبه تحت مدیریت تلفیقی

سردار جلالی تصریح کرد: با توجه به حسن نیت دولت، امسال با توزیع یک درصد درآمد دستگاه های اجرایی برای رفع این ضعف ها و مشکلات، بیش از ۵۱ هزار میلیارد تومان از اعتباراتی که تاکنون توزیع شده است. در قالب توافق با هیئت حاکمه و همچنین شهرها و ایالت ها.

وی با بیان اینکه درصد و ردیف پیش بینی شده در بودجه ۱۴۰۲ اجرای اقدامات حفاظتی را در مجموعه های مدیریتی تسهیل می کند، گفت: بر اساس توافق شرکت ملی گاز، ۳۸ هزار میلیارد تومان وام برای رفع مشکلات نگهداری در نظر گرفته شده است. در زمینه گاز، یک کار مفید تلقی می شود.

رئیس سازمان پدافند هوایی کشور ادامه می دهد: سازمان پدافند هوایی کشور زیرمجموعه ستاد کل ارتش محسوب می شود اما اولویت ها و وظایف آن در قوه مجریه و سازمان های مردم نهاد از جمله صدا و سیما و قوه قضائیه است. . بنابراین باید ارتباط مناسبی بین سازمان حمایت از بیکاری، دولت و دستگاه های حاکمیتی وجود داشته باشد. بنابراین با توجه به رویه های تعیین شده، هشدارها و احتیاط های سازمان مراقبت در بررسی های کارشناسی، مداخله در مسائل تیم مدیریتی محسوب نمی شود، بلکه راهکاری حمایتی برای رفع مشکلات این مکان محسوب می شود.

حملات ملی امروز را نمی توان با گذشته مقایسه کرد

رئیس سازمان دفاعی کشور مدل تهدید کشور را پیچیده، بسیار علمی و بر اساس آخرین فناوری دانست و گفت: هجمه های امروز کشور آنچنان نیست که بتوان با روش های سنتی گذشته آن را تعیین کرد. ، این امر اکنون بر اساس استراتژی های اتخاذ شده مهم است، دشمن به شخصی که مشکلات و آسیب پذیری های ناشی از حمله را به نتایج قطع سرویس تغییر می دهد، سپس نتایج این سرویس افزایش می یابد. در ذهن مردم منقطع می شود و با جشن گرفتن، سردرگمی مردم را تشویق می کند.

وی بیان کرد: امسال نقش اصلی سازمان پدافند خاموش کشور در برابر تهدیدات دشمن، خدمت به مردم و حفظ کار دستگاه های حاکمیتی کشور است. نقش مهم سازمان پدافند غیرعامل کشور را دارد، زیرا در تمامی اسناد رسمی دشمن، مهمترین ساختار کشور به عنوان یک هدف نظامی و تهدیدی بزرگ به شمار می‌رود که مورد هجوم عادات ناپسند مختلف قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به اینکه ایجاد مجموعه راهبردها و روش‌ها بین پدافند و یگان‌های ویژه در سازمان‌های مدیریتی باید کلید بخورد، گفت: برنامه تسهیل تعامل بین غیرملی‌ها. مردم کشور سازمان‌های مدیریتی و نگهداری که لازم است باید فراهم شوند تا بتوانند به صورت حمایتی خدمات نگهداری بی‌صدا در نهادهای مربوطه ارائه شوند.

سردار جلالی، رئیس جمهور و دولت را راه خوبی برای مدیریت روابط اداری سازمان های مردم نهاد و تشکل ها دانست و گفت: امیدواریم در سال جاری کارنامه موفقی را به نمایش بگذاریم که این هماهنگی تضمین کننده خوب و قوی است. پاسخ به تهدیدات امروز و اولین قدم هماهنگی دولت در بخش هوایی است که منجر به توافق اداری شد.