امروز تعداد فلسطینیان بیش از هر زمان دیگری است و ما به این راه ادامه خواهیم داد


حسین سلامی

تهران (پانا) – فرمانده کل سپاه پاسداران امروز در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که ایران از گذشته به این راه فلسطین ادامه خواهد داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ «زیاد نخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جریان بازدید از ستاد فرماندهی سپاه با سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه دیدار و گفتگو کرد.

در این مراسم سرلشکر حسین سلامی با ابراز محبت به ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، شرایط جهان اسلام معاصر را به نمایش گذاشت. به خصوص. منطقه مقاومت، ویژه و جشن این زمان، هر روز و هر ماه برای ما روزی است و ماه جهاد و شهادت، آزادی فلسطین را برای مردم ایران بیش از یک آرزو و آرزو می اندیشید. یک استراتژی واقعی است و می گوید: آزادی فلسطین وقتی میل باشد، آرزو می ماند، نمی توان آن را هدف واقعی دانست، حتی اگر بر اساس سیره امام خمینی (ره) و توجه امام خامنه ای باشد. (مدظله العالی)، هدف و راهبرد ما تحویل حرم و بازگرداندن سرزمین های از دست رفته و اشغال شده فلسطین به صاحبان آن است.

وی همچنین گفت: مسیر تحولات فلسطین اشغالی و افول قدرت صهیونیست ها، حرکت به سمت انحطاط و شکست، راهی بی بازگشت و نزدیک به رحمت الهی برای نجات قدس شریف است.

سرلشکر سلامی درباره ارتقای توانمندی های مقاومت فلسطین گفت: امروز قدرت مقاومت فلسطین نسبت به گذشته توسعه یافته و نقاط قوت و توانمندی های آن نشان می دهد که او توانایی مدیریت پیدا کرده است. نبردهای بزرگ

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پذیرش و اعتراف سران وحشی صهیونیستی چون باراک، نتانیاهو و بنت مبنی بر ناممکن بودن حکومت و صحبت از فروپاشی قریب الوقوع آن با رضایت در راه است. کارشناسان بین المللی بر این واقعیت غیرقابل انکار میدانی در مبارزات مقاومت اسلامی فلسطین با ساکنان قدس شریف می اندیشیدند و می گویند: اسرائیل آرام آرام به سمت برخی کشورهای عربی حرکت می کند به گونه ای که خود را تقویت کند. مشکلی که ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از آنها است، به دلیل نوع کنترلی که آنها نمی توانند به رویاهای خود برسند.

وی ترکیب جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را یک نقطه ضعف واقعی برای صهیونیست ها توصیف و بیان کرد: وقتی فلسطین به قدرت می رسد هر چه این قدرت بیشتر آشکار شود، صهیونیست ها ضعیف تر و ضعیف تر می شوند و برای آنها سخت تر می شود. . به کار خود ادامه دهند

فرمانده کل سپاه همچنین گفت: ضعف های روزافزون رژیم صهیونیستی ذهن را در مسیر نابودی و ضعف قرار داده است به گونه ای که تاریکی و وحشت را پیش روی خود می بینند.

سرلشکر سلامی ارتباط ضعف روحی صهیونیست ها با عقب نشینی را علت مقاومت دانست و گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال شکستن هستند و برای شکست اسرائیل ممکن است مقاومت فلسطین نباشد، ما باید دوباره بجنگیم. “

فرمانده سپاه اتحاد، اتحاد و همبستگی گروه های فلسطینی را امری باشکوه که برای مقاومت اسلامی فلسطین ایجاد قدرت، رشد و قدرت می کند، دانست و گفت: امروز همه نیروهای جهادی ضدصهیونیستی یکپارچه هستند. در محل صف بکشید و برای آزادی تلاش کنید قدس شریف از حقوق مردم فلسطین دفاع کنید، ما تا آخر با شما هستیم، بدانید فلسطین و فلسطینی ها تنها نیستند.

وی آزادی بیت المقدس و پیروزی ملت فلسطین را آرمان و راهبرد ائمه انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران دانست و بر تداوم و توسعه حمایت های جمهوری اسلامی از رشادت ها و اقتدارها تاکید کرد. از مبارزه فلسطین تاکید کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری فلسطینی هستیم و به فضل الهی این راه را ادامه خواهیم داد.

سرلشکر سلامی با محکومیت جنایات و جنایات روز گذشته رژیم صهیونیستی در غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم به ویژه کودکان بدسرپرست و بی گناه شد، گفت: بدون شک واکنش سریع مقاومت اسلامی فلسطین وجود دارد. به این جنایت فصل جدیدی را برای جنایت اخیر نشان می دهد.

وی در پایان نسبت به اقدامات و روش های سریع پیروزی فلسطین قهرمان بر حملات سرزمین مقدس ابراز امیدواری کرد. دستیابی به قدرت نظامی مؤثر برای برهم زدن ادامه بحران، نشانه موفقیت انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی در برابر دولت صهیونیستی است و تمجید: با کمک محبت و دوستی مردم، شما قادر خواهید بود صهیونیست ها را شکست دهد. در نیروی انسانی، روحی و نظامی

در این دیدار زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با استقبال از مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین گفت: نظام اسلامی . ایستادگی و رویارویی جمهوری ایران در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی، مردم فلسطین شادی و روحیه رزمندگان و مجاهدان فلسطینی را افزایش خواهد داد.

وی همچنین گفت: پیشرفت اسلام در عرصه قدرت نظامی بسیار خوب و موثر است و این روند متوقف نخواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی درباره حمایت جبهه تهدید به ویژه جمهوری اسلامی ایران از مبارزه مردم فلسطین با صهیونیست ها برای حل و فصل و تشویق گفت: ما بسیاری از مشکلات را در این راه از دست داده ایم. مبارزه ضد صهیونیستی و با حضور حامیان مردم فلسطین به ویژه شما در کنار ما موجب تقویت روحیه و انرژی های پیشگیری شده است.

وی تاکید کرد: مقاومت و همکاری سایر گروه های مقاومت فلسطین ادامه خواهد داشت، شرایط بسیار خوب است، ما می توانیم به موقع به تهدیدات دولت صهیونیستی پاسخ داده و پاسخ دهیم.