امام سخنگوی عزت و استقلال ملت ایران است


سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)؛

شنبه ۱۴ ژوئن ۱۴۰۱ – ۱۰:۵۳

رئیس ایالت سالاد، رئیس کلیسای عیسی مسیح مقدسین آخرالزمان (S)

تهران (پانا) – مراسم بزرگداشت امام خمینی (ره) در سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) مشخص شد که می تواند منجر به آزادی، استقلال و قدرت شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی یادواره امام خمینی (ره)، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در سخنانی در سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) گفت: امسال سالگرد رحلت امام خمینی (ره) ویژه است. و متفاوت.” امسال بعد از گذشت دو سال از کرونا تصمیم بر این شد که جشن تولدی برگزار شود، لذا در اینجا لازم است از خیل ارادتمندان و کسانی که امام را دوست داشتند که به بیمارستان نرسیدند تشکر کرد. این جلسه، انجام دهید

یادگار امام همچنین گفت: میلاد امام (ره) دلیلی است که بیش از هر زمان دیگری از امام خود سخن بگوییم، بشنویم و سخن بگوییم و در درون خود زبان راستینی را یاد کنیم که از میان جامعه ما پدید آمده و روح خدا را دمیده است. می توان داستان بزرگی ساخت و یک جنبش انقلابی بزرگ.» و نام مبارکش را ذکر کنید.

وی یادآور شد: امام مظهر بسیاری از خوبی ها و مظهر عاقلانه ترین چیزهاست که می تواند تحول بزرگی ایجاد کند. امام واقعاً روح پاکی را در جامعه ما ایجاد کرد. این که اگر بخواهیم زندگی امام را به طور مشترک مرور کنیم، نشانه های زندگی آن حضرت کاملاً مشخص است که یکی از مهم ترین آنها انگیزه هایی است که امام توانسته خود را در آن به عنوان نماد و مظهر آن معرفی کند. چیزها اندیشه ها.

سید حسن خمینی گفت: این مضامین شبیه مضامین عقیدتی انقلاب اسلامی است. رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در یک جمله زیبا به تسبیح خداوند می‌پردازند و می‌فرمایند: «این انقلاب نامی از امامی ندارد که در همه جای دنیا او را نمی‌شناسند». انقلاب ما جنبه های زیادی دارد. مخالفت با قدرت، سرکوب استعمار، آزادی خواهی و از همه مهمتر مبارزه با تحجر.

وی افزود: اگر مرور کنیم در زندگی ایشان و به برکت ایشان می‌بینیم که نشانه‌ها و نشانه‌هایی وجود دارد که این پروژه‌ها از ابتدای پروژه برای مردم ایران فراخوان داده شده و مردم را به آن پروژه‌ها فراخوانده‌اند. ” از روزی که انقلاب اسلامی شروع شد و نهضت اسلامی به وجود آمد، سنت پلید پهلوی مظهر تکیه بر دشمنان بوده است. این وابستگی به شرق و غرب و به اشکال مختلف رخ می دهد.

یادگار امام افزود: امام به عنوان سخنگوی استقلال و حاکمیت ملت ایران خدمت کرد و توانست مردم را به سوی آزادی، استقلال و کنترل جنایاتی که ایرانیان مرتکب شده بودند هدایت کند.دولت قبلی و تعریف شده توسط دیگران از زمان. قاجارصدر تا پایان. کشور

وی در پایان گفت: یاد امام را گرامی می داریم و در سی و سومین سالگرد رحلت آن حضرت، با حضور همه حاضران در معبد، توسط میهمانان خارجی، رجال ایران و مسئولان به احترام آن حضرت، آن را تبریک می گویم. امام.» کی.