اقتصاد آثار هنری باید به بخش شخصی سپرده شود


دیداری در نقش هنریماندان و پشاکسوتان آرسا هی متفاوت از هانری با رئیس جمهور جمهوریخواه

تهران (پانا) – رئیس جمهوری بر لزوم حمایت اجتناب کرده اند هنرمندان به طور قابل توجهی پیشکسوتان تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: هنرمندان با مشکلات عدیده ای مواجه هستند کدام ممکن است باید برای تشکیل کارگروه مشترک بین وزارت سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان جهان های مختلف ملت، با مشکلات فراوانی برخورد با شد. منطقه آثار هنری .

آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر پنجشنبه در دیدار صمیمی با جمعی اجتناب کرده اند هنرمندان کشورمان، تلاش های هنری غنی در سرتاسر ملت را تصویر تمدن عظیم ایرانی اسلامی برشمرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: این آثار تمدن ساز هستند. جلوه‌های خلاقیت، نوآوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن در پسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها، آنان در کل گذشته تاریخی {در این} سرزمین اقامت کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید درست در این لحظه مسئولیت ماست کدام ممکن است آنها را به بهتر از نحو به عصر‌های بلند مدت حاضر کنیم.

رئیسی اظهار داشت: آثار هنری می‌تواند بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیچیده‌ترین ایده ها عظمت را به عصر‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصار منتقل تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طریق آثار هنری می‌توان در متعدد اجتناب کرده اند امتیازات به درک مشترکی رسید.

رئیس جمهور با تجلیل اجتناب کرده اند هنرمندان عظیم جهان آثار هنری اجتناب کرده اند جمله شهید آوینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر علاقمندان به اعتلای آثار هنری {در این} سرزمین، به موضوع عدالت در جهان آثار هنری ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: به نظر می رسد عمومی عدالت اینجا است کدام ممکن است هر چیزی باید بالا جای خودش باشه

رئیسی حمایت عادلانه در بخش آثار هنری را مهم دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: تخصیص اعتبارات، توانمندی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل ها به بخش هنری باید کت و شلوار با اهمیت این بخش باشد.

رئیسی بر معامله با به امور پیشکسوتان جهان آثار هنری تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: پیشکسوتان چراغ راه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید همواره مورد حمایت قرار گیرند.

آیت الله رئیسی اجتناب کرده اند هدایت منصفانه باهوش سینما برای مونتاژ سالن های باکلاس تعدادی از منظوره در امتداد طرف مجتمع های مسکونی در جاری مونتاژ استقبال کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: فضاهای باکلاس در راستای رشد فضاهای مسکونی باید در اصل کار قرار گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات نیز اجتناب کرده اند چنین مفهوم هایی حمایت می تدریجی.

رئیس جمهور با شناخت اجتناب کرده اند ورزش های فرهنگستان آثار هنری اجتناب کرده اند مسئولان فرهنگستان خواست تا دغدغه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات هنرمندان را بازرسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} زمینه پیشنهاداتی حاضر دهند تا مقامات در امکانات انتخاب گیری به آنها معامله با تدریجی.

الرئیسی علاوه بر این به هدایت یکی اجتناب کرده اند هنرمندان در خصوص سند جهانی جاده نستعلیق ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضمن استقبال اجتناب کرده اند این هدایت، به مسئولان ذیربط اصل داد تا با جدیت این موضوع را پیگیری کنند.

آیت الله رئیسی دوران هشت ساله حفاظت مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب اسلامی را دارای قابلیت های فنی بالایی دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: آن را به گروه تقدیم می کنم.

رئیس جمهور در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند سخنان شخصی به رهنمودهای مقام معظم مدیریت در بخش جهاد تبیان ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: درست در این لحظه هر شخص خاص در جهان جهاد تبیان مسئولیت بزرگی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان این ملت می توانند باهوش باشند. فداکاری اجتناب کرده اند مظاهر هنری، ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهامت عظیم». اجتناب کرده اند آن برای آیندگان عکس گرفت تا بدانند برای عظمت این ملت چه فداکاری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فداکاری هایی {انجام شده} است.

رئیس جمهور با ردیابی به هدایت ملاحظه به دستور ۴۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور بخش شخصی در بخش هنری، بر پایبندی مقامات به این موضوع تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: معتقدیم اقتصاد هنری باید به بخش شخصی واگذار شود. مقامات در هدایت، نظارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت {در این} زمینه برای حضور در نتیجه جذاب موقعیت دارد.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه کاهش ساخت در بخش صوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویر قطعا جای اولویت دارد، اظهار داشت: ساخت در بخش صوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویر باید اجتناب کرده اند تذکر به سختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیفی فشرده باشد از این محصولات ساخت بالایی دارند. قابلیت. بینندگان زیادی حتی در قلمرو.”

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/