افزونه های دانلود از یوتیوب در کروم بهترین افزونه های گوگل کروم برای دانلود از این پلتفرم


برنامه های افزودنی گوگل کروم؛ ابزاری برای دانلود از سایت محبوب یوتیوب

بسیاری از کاربرانی که می خواهند ویدیوها را از یوتیوب دانلود کنند در برخی از سایت های دانلود ویدیوی یوتیوب این کار را انجام می دهند. اما برخی از این افراد به دنبال راهی آسان برای انجام این کار هستند و استفاده از افزونه های گوگل کروم گزینه بسیار خوبی است. با استفاده از این افزونه ها می توانید ویدیوهای یوتیوب را مستقیما دانلود کنید. افزونه های زیادی برای این کار وجود دارد، اما این سوال پیش می آید که بهترین افزونه برای دانلود یوتیوب در کروم کدام است. با ما در معرفی و بررسی بهترین افزونه های گوگل کروم برای دانلود از یوتیوب در این مقاله همراه باشید.

معرفی بهترین ابزارها برای دانلود یوتیوب در گوگل کروم

گوگل کروم مرورگر گوگل است که توسط بسیاری از کاربران در گوشی ها و رایانه های خود استفاده می شود. افزونه های زیادی برای این مرورگر ایجاد شده است که جستجوی کاربران در اینترنت را آسان می کند. خوب است بدانید که برخی از برنامه‌های افزودنی و سرویس‌های گوگل کروم را می‌توان به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد. بسیاری از کاربران از یوتیوب برای پخش ویدیوهای مختلف استفاده می کنند. با این حال، وب سایت یوتیوب به کاربران اجازه دانلود مستقیم ویدیوها را نمی دهد. بنابراین برای این منظور باید از پروکسی استفاده کرد.

یکی از این واسطه ها سایت های دانلود یوتیوب است و برای دانلود ویدیو در برخی از این سایت ها به نرم افزار تغییر IP نیاز دارید. اما یک پروکسی بهتر برای این افزونه دانلود از یوتیوب به کروم است. با افزودن آن پسوند به گوگل کروم، می توانید یک ویدیو را مستقیما دانلود کنید. برای این کار باید بهترین ابزارها را برای دانلود از یوتیوب بدانید. برخی از این افزونه ها عبارتند از:

پلاگین ها مالک ویدیو YTD; یکی از بهترین افزونه های کروم برای دانلود از یوتیوب

پلاگین ها مالک ویدیو YTDیکی از بهترین افزونه ها برای دانلود ویدیوهای یوتیوب از گوگل کروم. شما می توانید به راحتی هر ویدئویی را که می خواهید در رابط کاربری این افزونه جستجو کنید. تو می توانی URL برای دانلود آسان ویدیو را وارد کنید. باید با فرمت ویدیویی نوشته شود MP4 از سیستم شما حذف خواهد شد. بد نیست بدانید که با این افزونه به غیر از یوتیوب، می توانید از وب سایت ها نیز ویدیو تماشا کنید Vimeo اکنون BlipTV را نیز بگیرید

افزونه FreeYouTubeDownloader; یک افزونه خوب برای دانلود از یوتیوب

افزونه FreeYouTubeDownloader در واقع یک افزونه با طراحی ساده است که به گوگل کروم اضافه شده است. تنها با استفاده از این افزونه به راحتی و با استفاده از نرم افزار مبدل IP می توانید بهترین ویدیوها را دانلود کنید. خیلی خوب است بدانید ویدیوهایی که با این افزونه دانلود می کنید با همان کیفیت اصلی در سیستم شما ذخیره می شوند. اگر به دنبال راهی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب هستید که پیچیده و پیچیده نباشد، این افزونه برای شما بهترین است.

از یوتیوب دانلود کنید و وصل کنید دانلود کننده و مبدل یوتیوب در گوگل کروم

کار با پلاگین ها دانلود کننده و مبدل یوتیوب خیلی ساده است. با این افزونه به راحتی می توانید هر نوع ویدیویی را از یوتیوب دانلود کنید. لازم به ذکر است که این افزونه امکان دانلود ویدیو در آن را به شما می دهد AVI، FLV، WMV اکنون MP4 همچنین می توانید هر ویدیویی را که از یوتیوب دانلود می کنید به فایل صوتی تبدیل کرده و با این پسوند در سیستم خود ذخیره کنید.

افزونه فیلمبردار حرفه ای برای دانلود گوگل کروم از یوتیوب

افزونه فیلمبردار حرفه ای افزونه دیگری که می توان آن را به گوگل کروم اضافه کرد و ویدیوهای یوتیوب را دانلود کرد. جالب است بدانید که می توانید با استفاده از این افزونه ویدیوها را دانلود کنید یا بدون دانلود در فهرست ویدیوی خود ذخیره کنید. همچنین می توانید این ویدیوهای ذخیره شده را برای بازیابی در هارد دیسک خود دانلود کنید. باید با فرمت ویدئو ضبط شود MP4 تو می توانی Google Chromecast آن را در تلویزیون یا در صفحه اصلی Google خود پخش کنید. همچنین با استفاده از این افزونه می توانید ویدیوهایی با هر اندازه ای پخش کنید.

دانلود از یوتیوب با یک افزونه آسان است FastTube – یوتیوب سریع در گوگل کروم

با افزونه FastTube – یوتیوب سریع می توانید بدون بارگیری مجدد ویدیوها را تماشا کنید. زیرا هر بار که وارد سایت یوتیوب می شوید باید منتظر بمانید تا ویدیو لود شود تا بتوانید آن را ببینید. همچنین باید منتظر باشید تا تبلیغات و موارد دیگر بارگذاری شوند. اما با استفاده از این افزونه، می توانید آن را مستقیماً در صفحه ای که در آن هستید مشاهده کنید، تنها با کلیک بر روی تصویر کوچک ویدیو. همچنین این افزونه به شما امکان تغییر فرمت ویدیو را می دهد.

دانلود سریع ویدیو از یوتیوب با پسوند دانلود فیلم فلش در کروم

افزونه دانلود فیلم فلش این افزونه رایگان برای گوگل کروم است که می توان از آن برای دانلود هر نوع فایل ویدیویی و صوتی استفاده کرد. با این افزونه می توانید فیلم ها و MP4 اکنون حرکت برای تولازم به ذکر است که استفاده از این افزونه بسیار آسان است. باید بدانید که با این افزونه می توانید فایل های ویدئویی و صوتی را از هر جایی غیر از یوتیوب دانلود کنید.

پلاگین ها آپلود کننده ویدیو YouTube; یک افزونه عالی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب

کار با پلاگین ها آپلود کننده ویدیو YouTube همچنین بسیار آسان است، شما می توانید یک ویدیو را از یوتیوب تنها با کلیک یک دکمه دانلود کنید. بد نیست بدانید که با این افزونه می توانید ویدیوهای یوتیوب را به MP3 دانلود و ذخیره کنید. برای انجام این کار، فقط دکمه را فشار دهید MP3 زیر ویدیو کلیک کنید

پسوند دانلود کننده ویدیو FLVTO; یک افزونه مفید

یک افزونه عالی برای اضافه کردن به Google Chrome برای دانلود ویدیوهای YouTube FLVTO است. از آنجایی که کار با این افزونه آسان است، می توان آن را به مرورگر دیگری اضافه کرد. با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید هر نوع ویدیویی را از یوتیوب دانلود کنید. توجه داشته باشید که این افزونه در دسته بندی قرار می گیرد تبدیل به MP3 ویدیویی برای فایل وجود ندارد MP3 تغییر دادن

دانلود مستقیم ویدیوها و افزونه های یوتیوب فرستنده ویدیو با یک کلیک در کروم

افزونه فرستنده ویدیو با یک کلیک نوع دیگری از افزونه که می تواند برای دانلود فیلم از یوتیوب استفاده شود. استفاده از این افزونه نیز آسان است و تنها با یک کلیک می توانید هر فیلم دلخواه را دانلود کنید. نصب این افزونه در گوگل کروم بسیار آسان است. به طور کلی، این افزونه به دلیل سهولت استفاده، ابزاری عالی برای دانلود یوتیوب در کروم است.

افزونه iTube YouTube Downloader Chrome

پلاگین ها iTube YouTube Downloader Chrome یکی از مطمئن ترین افزونه ها برای دانلود یوتیوب در کروم. زیرا با استفاده از این افزونه می توانید بدون ایجاد مزاحمت در مرورگر یا سیستم خود ویدیوها را از یوتیوب دانلود کنید. این افزونه به تمامی مرورگرها اضافه شده و دانلود سریع و آسان انجام می شود. با این افزونه می توانید از سایت های دیگری غیر از یوتیوب نیز فیلم دانلود کنید.

ویدیوهای YouTube را به سرعت و به راحتی با افزونه های Google Chrome بارگیری کنید

به طور کلی استفاده از پسوند دانلود از یوتیوب به کروم بهترین راه برای دانلود ویدیو از این وب سایت محسوب می شود. چرا که برای استفاده از این افزونه ها و دانلود ویدیوها نیازی به نرم افزار تغییر IP ندارید و می توانید با چند کلیک ویدیوها را دانلود کنید. با توجه به نیاز خود می توانید هر یک از این افزونه ها را به Google Chrome خود اضافه کنید.