افزایش بودجه آموزش و پرورش تنها توسط دولت محقق شد نه سایر دستگاه ها


ردهمای مجاهدان عرصه تربیت و تبیین -2

تهران (پانا) – وزیر آموزش و پرورش بر مهار انرژی و خلاقیت نیروهای جوانان و اعتقاد به آنها تاکید کرد.

به گزارش پانا، یوسف نوری با تجلیل از امامت و ولایت گفت: جامعه ما جامعه جوانی است، هرچند این جمعیت به دلیل تصمیمات و سیاست های اشتباه در گذشته پیر شده است، اما جوانان خلاق کم نیستند. این روزها در کشور است. پس باید سراغ فرمانده ارتش رفت. اما فراموشی این اهمیت بیشتر به خاطر ارتشی است که هنوز جوان است که هنوز به خودش و کارهایش صعود نکرده است.

وی افزود: گاهی از من سوال می شود که مملکت چگونه است و من همیشه پاسخ می دهم که اگر امثال شهید باهنر داشته باشیم خوب است. شهید باهنر درس دارد. امروزه بسیاری از افراد جامعه ما دارای مدارک بالاتر هستند اما تحصیلات ندارند.

وزیر آموزش و پرورش با محکوم کردن جریان مسموم رسانه‌ای که بسیاری از کمک‌های مالی کشور را بی‌اثر کرده است، گفت: گاهی اوقات خودمان در دایره این حرف بازی می‌کنیم، خیلی وقت‌ها موضوعی را دیده‌ایم که آن را پیچانده‌ایم. هر بار که بینش‌هایمان را منتشر کردیم، آب تکان نمی‌خورد و هر بار که مورد حمله قرار گرفت، سند ۲۰۳۰ را با انتقاد منصفانه و منصفانه داریم، هیچ خواننده‌ای گزارش نکرده است.»

این استاد سابق خاطرنشان کرد: دو برنامه بزرگ از مرحله دوم انقلاب پخش شد که مورد تایید اداره کل قرار گرفت. جوانان و ارتش جوانان کنترل این ابزارها را در دست دارند.»

نوری ادامه می دهد: اگر دیدید جوانان دیگر به دولت ها و ارگان های مختلف عادت ندارند تقصیر شماست، این فرهنگ به من رهبری می خواهد که ارتش قدیمی را انتخاب کنم و البته این روش یک شبه ایجاد نشده است. “

وی بیان کرد: من به همه عرصه های این جامعه نگاه کردم، دیدم جوانان مشغول به کار هستند، اولین فعالیت در حوزه ارتباطات قدم دوم انقلاب علم و پژوهش بود، بنابراین جوانان نیاز به آموزش و پرورش دارند. با انرژی، انرژی و انگیزه کار کنید.”

این مقام ارشد دانشگاه توضیح داد: دامنه کار بسیار گسترده است. دایره را باز کنید تا همه جا بنشینند. به تمام سطوح مختلف Anan اجازه دهید تا عملیات را مدیریت کنند و در موارد خاص و موارد شدید، باید علامت درجه را در بالای سوژه خود قرار دهید.

نوری با بیان اینکه ایمان جوانان باید حفظ و تقویت شود، گفت: افکار باید تغییر کند؛ حتی اگر سخت باشد، شما جوانان می توانید این افکار را تغییر دهید.

وی همچنین گفت: کار سختی است، از حجاب ها دلسرد نشوید، اگر متوجه خدمت شما نشدم، غمگین نباشید و تلاش کنید و سخت کوشید و درست و صحیح برنامه ریزی کنید، بر اساس خودتان معلم باشید. ایمان. از طریق همین باورها است که شما معلم می شوید. به عنوان یک معلم خوب می دانم که برای معلم شدن چقدر صبر لازم است.

وزیر آموزش و پرورش در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: خواهش می‌کنم خودی‌ها همچنان از خارج از حلقه ما برای رسانه‌ها صحبت کنند.

نوری افزود: این طرح مردمی برای بانک‌ها که مدت‌ها از موعد مقرر عقب افتاده است و منافع اقتصادی کشور در این عملیات اقتصادی در نهایت در ۱۳ کشور اجرایی می‌شود و این در شرایطی است که دولت نگران این عملیات است. “

وی گفت: علیرغم بودجه آموزش و پرورش، برای اولین بار در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی از ۹ درصد کل بودجه به ۱۳ درصد کل بودجه رسید و بسیاری از مردم می گویند خود و شرکت هایشان اینطور هستند. خوب است و من حق دارم که بگویم این فقط به دلیل نیت، انرژی و غیره دولت ممکن شد.»

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: اما کل درآمدهای دولت از واریانس ۹ تا ۱۳ درصدی کل بودجه صرفاً صرف معیشت معلمان و طرح غنی‌سازی و بیمه و غیره شده است و ما نمی‌توانیم از آن بهره ببریم. توسعه و ارتقای دانش.»