اعتراض عمومی به فعال سازی رسمی جستجوی ایمن گوگل


اعتراض عمومی به فعال سازی رسمی جستجوی ایمن گوگل

گزارش کردن گلو امروز کمپینی تحت عنوان اعتراض مردم برای فعال شدن جستجوی ایمن گوگل راه اندازی شده است.

سال هاست که جایگاه مکانی به نام اینترنت در زندگی همه مردم دنیا تنیده شده است و البته بعدها وجود آن بستر باعث گسترش دانش، پیشرفت، درک و آسایش مردم شد. در زندگی آنها

در حال حاضر در کشور ما از ۲۲ جولای ۱۴۰۱، عملکرد جستجوی ایمن گوگل، سرویس ویژه کودکان زیر ۱۳ سال، برای تمامی کاربران اینترنت فعال شده و غیرفعال شده است. کاربران امکان لغو را دارند.

این موضوع علاوه بر توهین به افراد و بزرگ جلوه دادن آنها باعث بحث های علمی بسیاری در زمینه های پزشکی، بهداشت، روانشناسی و غیره، برنامه های آموزش بزرگسالان، وجود فیلم ها و داستان های زیادی در جهان و بسیاری از آنها شده است. بسیاری از مشاغل بمیرید زیرا خدمات و محصولات زیادی به بزرگسالان ارائه می شود.

متأسفانه با این کار می توان برخی از وب سایت ها را از لیست محصولات حذف کرد، با ارسال اطلاعاتی تحت عنوان مواردی که برای کودکان مناسب نیستند، ممکن است در تجارت یا سیاسی مورد سوء استفاده قرار گیرند.

به همین منظور این درخواست در سایت فرماندهی به رئیس مرکز ملی فضای مجازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال شده است تا در اسرع وقت این تنظیمات به حالت استاندارد بازگردد. این نبرد تا ۲۸ نوامبر ۱۴۰۴ ادامه یافت.

لازم به ذکر است که جستجوی گوگل برای بسیاری از کاربران محدود است و با استفاده از این ابزار، کاربران در هر سنی می توانند به محتوایی در گوگل دسترسی داشته باشند که یک کودک به آن دسترسی داشته باشد.

برای ثبت نام در این تبلیغات به این لینک مراجعه کنید.

فعال سازی جستجوی ایمن گوگل برای کاربران بزرگسال

برای مشاهده سایر کمپین ها و حمایت از آنها روی این لینک کلیک کنید.

انتهای پیام

نویسنده: ملکه طاهری عطار

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین