اطلاعیه برنامه های سپاه تهران در عید غدیر خم; جامعه ای متشکل از ۱۲۰۰۰ زن دارد


دوشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ – ۱۵:۵۲

حسن حسن‌زاده

تهران (پانا) – فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: اجلاس مهر فاطمی فردا با حضور ۱۲ هزار نفر در خانه آزادی برگزار می شود، مادر شاهدان فرماندهی در این اجلاس گفت: امر به معروف و نهی از منکر و تعقیب کنندگان در عرصه امر با نیکی و جلوگیری از منکر تجلیل می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ ظهر امروز (دوشنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه به بیان هفته صلح و حجاب و هفته امامت و ولایت پرداخت. ، گفت: در هفته وایکور و حجاب، مهر فاطمی فردا در خانه ۱۲ هزار نفری آزادی با حضور بانوان می ایستد.

سردار حسن زاده ادامه داد: در این همایش گروه های بسیجی از جوانان در کنار مادران خود به تشریح مشکل حجاب در اسلام پرداختند.

سردار حسن زاده گفت: در این مراسم از مادران شاهدان امر به معروف و نهی از منکر تجلیل و از ایثارگران در عرصه امر به معروف و نهی از منکر تجلیل می شود.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در عید غدیر خم بیان کرد: در یکصد و دهمین سالگرد امامت و ولایت، اجتماع بزرگی در معابد حسینیه، امامزاده ها و برخی ادارات و کارخانجات برگزار شد. در روز عید غدیر خم از ساعت ۱۸ تا ۲۳ عید غدیر خم با گل و برکت برگزار می شود.

وی گفت: در روز عید غدیر خم یک میلیون و ۱۰۰ هزار کیسه غذای گرم با کمک های بشردوستانه بین فقرا توزیع می شود.

حضرت محمد رسول الله (ص) می فرمایند: «در طول ده سال امامت و ولایت، ۱۱۰ هزار کمک معیشت بین خانواده های فقیر توزیع شد.

وی همچنین گفت: در چهار محل برگزاری، پارک سرخه حصار، ارتفاعات شهرک محلاتی و آبشار تهران صبحگاهی و کوهپیمایی برای خانواده ها برگزار می شود.

سردار حسن زاده در خصوص وجوه معیشت و شناسایی فقرا گفت: بانک اطلاعات خوبی را برای رسیدگی به فقرا ایجاد کرده ایم و با همکاری سایر دستگاه ها وجوه معیشت را توزیع می کنیم.