اطلاعات در مورد فعالیت های اداری برای فعال کردن “زندگی شبانه” پایتخت


مدیرعامل یک شرکت مدیریت صنعتی و عملیات مطرح شده؛

شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱ – ۱۰:۳۳

مادرش

تهران (پانا) – رئیس شرکت مدیریت صنعت و بازرگانی استان تهران درباره راهکارهای لازم برای فعال سازی شب زنده داری در تهران و اقدامات انجام شده در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، سعید بیگی ضمن تجلیل از اهمیت شب زنده داری گفت: شهردار و شورای اسلامی شهر تهران نیز به این موضوع پیوسته اند. مزیت اصلی زندگی شبانه به چالش کشیدن مدرنیته و زندگی شهر بزرگ است. با توجه به شروع تابستان و هوای گرم در روز، می توان از خنکی هوای شب برای ایجاد زندگی در شهر بزرگ در طول شب استفاده کرد.

وی با بیان اینکه نباید اهداف کلوپ شبانه را با سایر مسائل و پیوست اشتباه گرفت، بیان کرد: اجرای شبانه روزی مستلزم یکپارچگی اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و این چنین نیست. این. کار

بیگی با تشریح شرایط لازم برای فعال سازی شب زنده داری گفت: تظاهرات کوتاه مدت سمندی در نقاط مختلف تهران در حال انجام است. انجام این تظاهرات موقت باید تضمین شود تا مشکلات ترافیکی ایجاد نشود و به گروه ها آسیبی وارد نشود. این شرکت هر سال مالیات و عوارض را به شورا می پردازد تا متضرر نشود چون بازار موقت است.

وی افزود: پس از بررسی همه شاخص‌های مشخص می‌توان ظرف دو تا سه ماه بازار یا نمایشگاه موقت ایجاد کرد. اکثر این بازارهای موقت در شب فعالیت می کنند و این به فعال شدن دنیای شب کمک می کند.

مدیرعامل و شرکت مدیریت بازرگانی تهران، کافی نت ها را یکی دیگر از عوامل برهم زدن زندگی شبانه دانست و گفت: در حال حاضر ۲۵۰ قهوه خانه در پایتخت تهران وجود دارد که نزدیک به ۱۰۰ قهوه خانه مجوز گرفته است. صدور مجوز کافی شاپ ها با رعایت نکات بهداشتی، بازرسی بصری خودرو و شهر، عدم وجود مشکل ترافیکی و موارد دیگر همراه است.

بیگی همچنین با انتشار مقاله فوق درباره مدیریت کافی شاپ ها و مشاغل سیار بدون مراکز تردد توسط گروه های ملی و سازمان های روستایی و خصوصی نوشت: وزارت کشور نیز به هدف سامان دهی کافی شاپ و سامان دهی به سمت بالا پیوسته است. مقاله ای در این خصوص با کمک نشست شهرداران شهر. دامنه بهبود خدمات به شهر، افزایش شادی و رفاه، ایجاد شغل و … با مطالعه این مقاله بالا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: نزدیک به ۱۱۴ بوستان در تهران پایتخت توسط ۲۲ استان و شرکت مدیریت تعیین شده است که برای مدت کوتاهی از توان پارک ها برای ساخت سازه های شبانه استفاده می کند.