اسکله قایق های تفریحی در بوشهر در حال ساخت است


اسکله قایق های تفریحی در بوشهر در حال ساخت است


به گزارش ایلنا، مجید محمودی در اولین جلسه ستاد خدمات سفر که با حضور روسا و روسای کمیته های ۱۰ گانه این ستاد برگزار شد، گفت: با توجه به ورود تورها از کشتی های تفریحی و سری. برای تقویت ایمنی و مدیریت این نیرو، احداث محوطه های قایق رانی تفریحی در دستور کار شهرستان بندر بوشهر قرار گرفته است.


مدیرکل امور شهرداری ها و شوراهای استانداری بوشهر گفت: هدف از تشکیل این جلسه شناسایی مشکلات سال های گذشته گردشگری است و برنامه ریزی های لازم برای کاهش این مشکلات در سال جاری، باید پس از ارزیابی اجرا و مدیریت شود.

وی گفت: ۳۱ طرح در حوزه گردشگری در سطح استان با وام سه هزار و ۵۵۰ میلیارد ریالی در دست اجرا داریم و علاوه بر آن شوراهای کشوری نیز تا یک ماه مانده به پایان سال در حال فعالیت هستند. ۱۲۰۰ میلیارد ریال چاه آب جدید در سراسر کشور احداث شود.

مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و صنایع دستی استان بوشهر نیز گفت: با توجه به آغاز فصل گردشگری در استان و آب و هوای خوب این فصل، باید تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران فراهم کنیم. توسط کمیته های مربوطه بر اساس اطلاعات فعالیت های برنامه ریزی شده و ارائه اطلاعات لازم.


اسماعیل سجادی منش نیز گفت: بندر مسافری برای استفاده گردشگران از سفرهای دریایی مهم است و امیدواریم تا پایان سال این ظرفیت ایجاد شود.

وی همچنین با اشاره به اهمیت کنترل بازار در روزهای بازدید گفت: تامین و توزیع کالاهای اساسی و نظارت بر بازار برای دوری از اضطراب عرضه و تقاضا و افزایش قیمت از عوامل کلیدی است که باید دنبال شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، میراث و صنایع دستی دولت گفت: آمادگی داریم ورودی های حوزه گردشگری را به بخش خصوصی پرداخت کنیم و برای بهبود زیرساخت های این حوزه تلاشی نخواهیم کرد.


انتهای پیام/