اجتناب کرده اند ۹ بازدید فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریبی به همان اندازه عید نوروز “بازدید” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “گذر” در وب ۵ سیما


شبکه پینگ سیم

تهران (پانا) – جامعه ۵ سیما همراه خود چاپ شده بازدیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انیمیشن های ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی میزبان بینندگان شخصی {خواهد بود}.

حاضر این سیستم جامعه ۵ سیما نوروز ۱۴۰۱ {هر روز} ساعت ۱۳:۳۰ همراه خود چاپ شده بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروزترین tp-date آثار سینمای جهان اجتناب کرده اند جمله: فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده ۹، افرادی که آرزوی مرگم دارند، شخص آزاد، چگونه ابرقهرمان شدم، پرواز ، انتقام ، گذر ، معجزه آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید … در بهار جدید نزد افراد خواهد ماند. این جامعه علاوه بر این طیف وسیعی را برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان تدارک دیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید معادل: فینال قهرمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایه های تاریکی، انقراض، دیزی کوکا، دلهره آور است ترین حیوان جهان، پاندا در برابر این. آدم فضایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره {هر روز} ساعت ۹: ۳۰ واحد نمایش بصری.
این جامعه اجتناب کرده اند روز اول به همان اندازه روز شخصیت {هر روز} ساعت ۱۳:۳۰ به همین ترتیب آثار جذابی اجتناب کرده اند سینمای ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان حاضر می تنبل.

فیلم a فوق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهیج «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده ۹» به کارگردانی جاستین لین کدام ممکن است محصول سال ۲۰۲۱ آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلمان است، در اولین روز نوروز تا حدودی ماجراجویی دیده تبدیل می شود.

«آنهایی کدام ممکن است اراده می کنند من می خواهم بمیرم» به کارگردانی تیلور شریدان محصول سال ۲۰۲۱ برای آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانادا از دو آوریل اجتناب کرده اند جامعه ۵ چاپ شده تبدیل می شود.

بازدید به کارگردانی سوره گاشی محصول ۲۰۲۱ هند در سومین روز بهار در سبک ماجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیسی اکران تبدیل می شود.

فیلم «شخص آزاد» به کارگردانی شان لوی محصول ۲۰۲۱ آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانادا در سبک کمدی ماجرایی نیز در چهارمین فرفردن دیده تبدیل می شود.

کنجکاوی مندان به جامعه ۵ سیما می توانند در سبک ماجراجویی «پشتیبانی» محصول ۲۰۲۱ آمریکا ساخته مارتین کمبل را در ۲۵ آوریل تماشا کنند.

فیلم «منقل» به کارگردانی الکسی نوزنی محصول ۲۰۲۰ روسیه در ۶ فروردین در بخش ماجراجویی به حاضر در موجود است.

«روی جاده» به کارگردانی کیم گوک محصول ۲۰۲۱ کره جنوبی در سبک ماجراجویی از هفت فروردین اجتناب کرده اند جامعه ۵ سیما چاپ شده تبدیل می شود.

فیلم سینمایی «گذرگاه» به کارگردانی شریف عرفه محصول ۲۰۱۹ مصر در سبک ماجرایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیوگرافی اجتناب کرده اند هشتم فروردین ماه کشف نشده دید بینندگان گرامی این جامعه قرار خواهد گرفت.

با این حال فیلم مهیج را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب «چگونه ابرقهرمان شدم» به کارگردانی داگلاس عتا، فیلم فرانسوی بلژیکی محصول سال ۲۰۲۰، در سبک ماجراجویی اجتناب کرده اند ۳۰ آوریل به حاضر درخواهد به اینجا رسید.

«انتقام» به کارگردانی ترکز البحر محصول ۲۰۲۰ ترکیه، آمریکا، کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن در فیلم های پلیسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنایت است کدام ممکن است اجتناب کرده اند اول آوریل اکران تبدیل می شود.

«موج صوتی» ساخته دیلان کی نارنگ محصول ۲۰۱۸ آمریکا در ژانرهای درام، آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفصل در ۱۱ آوریل برای کنجکاوی مندان به این سبک کشف نشده دید عموم قرار خواهد گرفت.

فیلم تلویزیونی «راحیل» به کارگردانی محمد علیزاده، شخص خاص خانوادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی اجتناب کرده اند ۱۲ فروردین برای بینندگان گرامی داشت حاضر داده تبدیل می شود. این تأثیر محصول گروه فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال بانگ سیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنرمندانی چون خسرو شهراز، رحیم نوروزی، آوااصلیان، شیوا خسرو مهر، بابک نوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید … است.
را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم ماجرایی «معجزه آبی» محصول ۲۰۲۱ ملت آمریکا در سبک ماجراجویی در طولانی مدت نوروز برای بینندگان جامعه بنگ سیما به حاضر درمی آید.

تماشای جامعه ۵ در تئاتر نوروزی

کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان می توانند {هر روز} ساعت ۹:۳۰ صبح بروزترین tp-date بازدیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارتون ها را تماشا کنند.

«فینال قهرمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایه های تاریکی» به کارگردانی دیمیتری دیاچنکو محصول ۲۰۲۱ روسیه در نوروز اجتناب کرده اند جامعه ۵ سیما تماشا تبدیل می شود.

انیمیشن «سرگرم کننده دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید رعد» ساخته کریستین ریلتنیوس محصول سال ۲۰۱۸ سوئد از دو آوریل چاپ شده تبدیل می شود.

انیمیشن سینمایی «انقراض» به کارگردانی دیوید سیلورمن محصول سال ۲۰۲۱ چین برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان از سه آوریل اکران تبدیل می شود.

انیمیشن مهیج را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب «دیزی کوکا، دلهره آور است ترین حیوان جهان» به کارگردانی ریکارد کوزو کدام ممکن است محصول سال ۲۰۲۱ در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا بازسازی شده است، در گذشته تاریخی ۲۵ آوریل اکران کلی تبدیل می شود.

انیمیشن «زنبوری به تماس گرفتن مایا» ساخته نوئل کلیری محصول ۲۰۲۰ آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا نیز ۶ فروردین اجتناب کرده اند جامعه بنگ سیما چاپ شده تبدیل می شود.

در ششمین روز اجتناب کرده اند نوروز، کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان می توانند کارتون «خانوار پارکر مراقب گربه ها» به کارگردانی النا گالادوبینا محصول سال ۲۰۲۰ روسیه را تماشا کنند.

با این حال انیمیشن تکان دهنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوستالژیک «پت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مت» به کارگردانی مدل بنچ، تهیه کننده چک ۲۰۱۹، ۷ فروردین در وب بنگ سیما حاضر داده تبدیل می شود.

فیلم انیمیشن پاندا علیه خانه به کارگردانی پاتریک اوریلی محصول ۲۰۲۱ کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین در هشتمین روز اجتناب کرده اند نوروز به تماشا می نشیند.

«گربه با بیرون دم» شناسایی انیمیشن سوئدی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی کریستین ریلیتنیوس است. این شاهکار عظیم حدس و گمان به نهم فروردین ماه اجتناب کرده اند جامعه ۵ سیما چاپ شده شود.

«به ناسالم بو، پادشاهی متحد خوش آمدید» به کارگردانی توبی جانکل محصول سال ۲۰۲۱ آمریکا اجتناب کرده اند ۳۱ آوریل اکران تبدیل می شود.

انیمیشن آموزشی تخیلی «ماجراهای کیهان نوردان در اقیانوس» محصول روسیه ۲۰۲۰ اجتناب کرده اند ۱۱ آوریل چاپ شده تبدیل می شود.

انیمیشن «بازدید خارق العاده یاکاری» ساخته خاویر جاکومتی محصول ۲۰۲۰ ملت بلژیک، فرانسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلمان اجتناب کرده اند ۱۲ آوریل برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان به حاضر در موجود است.

در فینال روز سفر نوروزی، کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان انیمیشن «سطل زباله» به کارگردانی لوکادلاگروتا محصول ۲۰۲۰ ایتالیا را تماشا خواهند کرد.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/