اجتناب کرده اند خوب معلم سلامت بپرسید: گوشت تقلبی، آب کرفس، شیر آجیل


سلام کودک ها، ما خوشحالیم کدام ممکن است سرپرست آموزش معلم بهداشت اولین، ارین بائر را برای {پاسخ به} سوالات ممکن است بازگردانیم. خواه یا نه اجتناب کرده اند مربیان سلامت ما سوالی دارید؟ به گروه fb مدل روزانه اپل بروید هر دو آن را در بازخورد زیر بخواهید.

نیروی کار پرسید: «اخیراً پست‌هایی در اینستاگرام دیده‌ام کدام ممکن است می‌گفتند فریب «غذاهای مفید» مشابه امکان پذیر نیست برگر، آب کرفس، شیر بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید میله‌های پروتئینی را نخورید. برخی اجتناب کرده اند آنها را می‌فهمم (مثل گوشت تقلبی!). گیج شدم. “آب کرفس چه مشکلی دارد؟ الان شیر بادام هم خطرناک است؟!”

زن در آشپزخانه در حال سرو یک بطری آب تازه در دستگاه آبمیوه گیری. موافقم؟ داده ها زیادی در آنجا موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه در رسانه های اجتماعی نظری با توجه به فینال روندهای سلامت دارند.

شناخته شده به عنوان خوب معلم سلامت، می توانم ارائه می دهیم کمک کنم به همان اندازه فهرستی اجتناب کرده اند «کلاهبرداران» نامشخص را بشکنید. مهمتر اجتناب کرده اند آن، ممکن است می‌توانم دستورالعمل‌هایی را به اشتراک بگذارم به همان اندازه ارائه می دهیم کمک تدریجی بدانید غذاهای رایج مفید هستند هر دو پاره کردن.

در گذشته اجتناب کرده اند هر عامل، به خاطر داشته باشید کدام ممکن است مصرف کردن غذای دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسب به هیچ وجه نباید پیچیده باشد. هنگام کار همراه خود آموزش خریدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مسکن خودم، هسته بی نظیر فلسفه ممکن است اینجا است کدام ممکن است همه عامل را آسان نگه دارم.

ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است بازاریابی در رسانه های اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید “دعواهای غذایی” ممکن است وعده های غذایی را فوق العاده پیچیده به تذکر برساند. در لحظات شک هر دو خستگی، به این دستور اساسی بازگردید. این واقعاً چیزی است کدام ممکن است مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی مصرف کردن بدوی را فوق العاده سرراست می تدریجی: سادگی معنا دارد.

در حرکت، این به معنای ماندن به غذای نزدیک به تعیین کنید “کل” (چگونه شخصیت آن را ساخته است). بیشتر است مثلاً غیر از آب سیب خوب سیب انواع کنید. اجتناب کرده اند لیست های تمدید شده موادی کدام ممکن است نمی توانید اعلام کردن هر دو تعیین کنید دوری کنید. ممکن است تمرینات را می فهمید.

بیایید امتحان کنید برخی اجتناب کرده اند “غذاهای سلامت” رایجی کدام ممکن است امروزه دسترس در بازار در دسترس بودن می شوند بیندازیم.

متنوع های گوشت طبیعی

گوشت تقلبی در جاری حاضر خوب خرید و فروش غول پیکر است. این (نامشخص) شناخته شده به عنوان سوئیچ مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازگار همراه خود اطراف زیست برای گوشت به بازار در دسترس بودن تبدیل می شود. ممکن است نمی توانید با بیرون حق ورود به فروشگاه مواد غذایی وارد فروشگاه مواد غذایی شوید هر دو منوی رستوران را اسکن کنید.

فرآیند بی نظیر وعده های غذایی مصرف کردن می‌تواند افرادی را در شخصی جای دهد کدام ممکن است به هر دلیلی محصولات حیوانی را محدود کنند هر دو اجتناب کرده اند آن اجتناب کنند. این متنوع‌های گوشتی مرسوم، آنقدر اجتناب کرده اند حالت خالص شخصی در اطراف هستند کدام ممکن است پیشنهاد کردن آنها به مشتریانم برایم سخت است.

Impossible Burger™ دارای چرخ دنده فوق العاده فرآوری شده مشابه لگهموگلوبین سویا (SLH) است کدام ممکن است اجتناب کرده اند مخمر تغییر کرده است ژنتیکی spinoff شده است. خوب محصول خیلی شبیه، Beyond Meat™، اعلام کردن می‌تدریجی کدام ممکن است گمشده GMOs است، با این حال تشکیل موادی مشابه پروتئین ایزوله نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن‌های التهابی دانه مشابه کانولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفتابگردان است.

بدیهی است کدام ممکن است ممکن است می گویم بهتر از انتخاب اینجا است کدام ممکن است ورودی بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت را بخورید. اگر بتوانید آن را پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبریت همراه خود بودجه شخصی باشید، گوشت مصرف شده شده همراه خود علف کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر اخلاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور ایمن پرورش داده تبدیل می شود، برتر است. اگر دارایی ها اجباری برای تهیه گوشت های مرتعی، بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علف خوار را ندارید، درگیر نباشید. حتی گوشت پرورش یافته عادی ادامه دارد بیشتر اجتناب کرده اند گوشت تقلبی است. اگر جستجو در خوب انتخاب طبیعی هستید، پتی های “برگر” همراه خود قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی حبوبات مشابه عدس هر دو لوبیا سیاه مناسب می شوند. در صورت وجود آنها برای شما ممکن است کار می کنند آنها متنوع های فوق العاده بهتری هستند.

آب کرفس

این نسبتاً بی گناه به نظر می رسد مانند است، شاید بدوی! منظورم اینجا است کدام ممکن است این ساده خوب آب سبزیجات درجه پایین است …

وقتی سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه‌ها را آب می‌گیریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شر بقیه گیاه خلاص می‌شویم، کل وعده های غذایی را بلعیدن نمی‌کنیم (تا آن را همراه خود اسموتی ترکیب کردن کنید). مصرف شده در موجود در چیزی کدام ممکن است معمولاً به آن است آموزش داده شده است تبدیل می شود محصور شده است ماتریس چرخ دنده غذایی. تمام نیمه های وعده های غذایی همراه خود هم مسکن می کنند، ۹ “کالا برای اجزا”. آب کرفس را با بیرون فیبر بلعیدن کنید…خب، غیر خالص است. کرفس فقط در شخصیت به این تعیین کنید بلعیدن نمی شود.

همراه خود این جاری، آب کرفس قطعا بدترین انتخاب نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوسط ممکن است عامل خوبی باشد. این میوه گمشده محتوای قند بالا روزمره آب میوه است، با این حال سیری را تحمیل نمی شود هر دو چربی هر دو پروتئین سالمی را حاضر نمی دهد. همراه خود وجود تمام مزایای فرضی کدام ممکن است آب کرفس فروش کرده است؟ خواه یا نه هر چیزی کدام ممکن است ممکن است را آزار می دهد برطرف می تدریجی هر دو متنوع خوب رژیم غذایی مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غنی اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی تبدیل می شود؟ ۹ اصلا طعمش خوبه؟ ممکن است فکر می کنم کدام ممکن است این ارائه می دهیم وابسته است، با این حال موضوع عکس است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ممکن است نیست.

خواه یا نه پاره کردن است؟ ۹ لزوما، با این حال برخی اجتناب کرده اند ادعاها با توجه به آن بیش اجتناب کرده اند حد خوشایند هستند کدام ممکن است مناسب باشند. ممکن است ساده هدف آن را نمی بینم. قطعاً اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان سوئیچ برای کرایه اولین قدرتمندتر استفاده نکنید.

شیر بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر شیرهای ارائه شده اجتناب کرده اند مغزها

همه شیرهای آجیل همان تحمیل نمی شوند. خبر عالی اینجا است کدام ممکن است می توانید مدل های بیشتری را پیدا کنید کدام ممکن است محصولاتی را همراه خود حداقل چرخ دنده اولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری ساخت می کنند. خبر کمتر قابل توجه است اینجا است کدام ممکن است اکثر آنها دارای چرخ دنده مغذی فوق العاده کم هستند.

مشابه آب کرفس، ما همه وعده های غذایی را در همین جا بدست آمده نمی کنیم. بادام به تعیین کنید مناسب سرشار اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشکیل منیزیم، مس، ویتامین E را انتخاب کنید و انتخاب کنید منگنز را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این مقداری چربی، پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر مهم است. شیر بادام اجتناب کرده اند مخلوط کردن بادام همراه خود آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلتر کردن چرخ دنده پایدار – در کنار همراه خود تا حد زیادی چرخ دنده مغذی – تهیه تبدیل می شود.

اگر برچسب عامل عکس ارائه می دهیم بگوید، احتمالاً چرخ دنده مغذی شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند استراتژی ساخت اضافه شده است. اگرچه این {به خودی خود} خطرناک نیست، با این حال این واقعیت را به وجود می آورد کدام ممکن است شیرهای آجیل، اگر به فعلی شخصی رها شوند، فقط گمشده چرخ دنده مغذی زیادی هستند. بسته بندی را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده را بازرسی کنید به همان اندازه ببینید چه چیزی برای استفاده از بادام اضافه شده است. قابل انجام است اجتناب کرده اند دیدن لیست نسبتا تمدید شده چرخ دنده سوال شوید.

مشابه تمام مغزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها، شیر آجیل قابل انجام است برای همه مفید نباشد. این ممکن است به طور قابل توجهی برای هر {کسی که} روده آنها قبلاً شکسته است اشکال ساز باشد.

خواه یا نه شیر بادام پاره کردن است؟ ممکن است شیر آجیل را “غذای مفید” نمی نامم، با این حال برای {افرادی که} لبنیات را تحمل نمی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهند چیزی به اسپرسو صبح شخصی اضافه کنند، انتخاب خوبی است. غیر از آب سراغ نوشیدنی نروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر می توانید، پول را صرف انتخاب های کمتر فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استاندارد بعدی کنید. هر دو خودتان آن را مناسب کنید. اجتناب کرده اند اینکه چقدر این کار سرراست است شگفت زده خواهید شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل انجام است محصول بسته شدن را بیشتر اجتناب کرده اند هر چیزی کدام ممکن است در فروشگاه کشف می کنید دوست داشته باشید.

میله های پروتئینی

خیلی شبیه شیرهای آجیلی، طیف گسترده ای از مختلفی اجتناب کرده اند میله های پروتئینی دسترس در بازار موجود است. برخی اجتناب کرده اند میله‌های پروتئینی میان‌وعده‌های برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاًً اولین را می‌سازند، با این حال برخی تولید دیگری ۹ چندان بیش از حد. متعدد اجتناب کرده اند آنها تشکیل چرخ دنده غیر اولین مشابه سویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج اسپرسو ای هستند کدام ممکن است می توانند به تحریک سیستمیک کمک کنند.

جستجو در انتخاب های کم موادی باشید کدام ممکن است تشکیل چرخ دنده اولین دوستدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده هستند، مشابه آب چسبناک، سفیده تخم مرغ، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها. اگر مراقب بلعیدن کربوهیدرات شخصی هستید، حتما آن را نیز بازرسی کنید. متعدد اجتناب کرده اند میله های پروتئینی تشکیل بخشها زیادی کربوهیدرات اجتناب کرده اند قندها را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه های خشک هستند.

پایین تر های گوشت مورد کنجکاوی ممکن است هستند از آسان هستند. ممکن است آنهایی را ترجیح می دهم کدام ممکن است همراه خود گوشت طبیعی هر دو علف خوار تهیه می شوند. خواه یا نه حتی بهتر از میله های پروتئینی ۱۰۰ سهم اولین خوب متنوع غذای مناسب هستند؟ به صورت جداگانه ۹ علاوه بر این اقتصادی ترین راه برای بلعیدن پروتئین ممکن است نیست. همراه خود این جاری، آنها اغلب هستند انتخاب مناسبی برای روزی کدام ممکن است ممکن است به حداقل یک اصلاح پروتئین صحیح برای تقویت می کند وعده های غذایی روزمره شخصی خواستن دارید.

بهتر از انتخاب ها را انواع کنید

اینها تنها تعدادی از مورد اجتناب کرده اند متعدد اجتناب کرده اند غذاهای ظاهراً مفید هستند کدام ممکن است مشتریان ممکن است معمولاً با توجه به آنها سؤال دارند. بعد از همه بیش از حد هستند. غیر از تجزیه خوب به حداقل یک آنها، ممکن است خوب رویکرد ۲ مرحله ای “اساساً مبتنی بر قوانین” را پیشنهاد می کنم:

  1. آن را آسان حفظ کنید. در صورت شک، به وعده های غذایی به همان اندازه حد امکان نزدیک به حالت خالص آن بچسبید. ما سودآور شدیم برای مدت زمان بسیار طولانی با بیرون غذاهای مفید خشمگین بمانیم. یادآور قوانین اولین.
  2. به سیگنال های هیکل شخصی گوش دهید، اعتقاد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها احترام بگذارید. خوب غذای خاص چه احساسی در ممکن است تحمیل می تدریجی؟ ۹ تنها هنگام بلعیدن آن، اما علاوه بر این در اواخر آن روز هر دو روزی کدام ممکن است آن ساعت شب در رختخواب دراز کشیده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می کنید به خواب بروید، ملاحظه کنید. صبح روز بعد چطور؟ قابل انجام است بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی مصرف کردن بافت ناراحتی هر دو حتی گرفتگی داشته باشید. بنزین، روده غول پیکر، یبوست هر دو اسهال قابل انجام است بعدا تحمیل شود. مه مغزی، خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک پذیری. تحریک در شرایطی مشابه جوش، آسم هر دو آرتریت. به علامت هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند هیکل ممکن است می آیند گوش دهید. داده ها را مخلوط آوری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفعه بعد کدام ممکن است همراه خود انواع وعده های غذایی مواجه از حداکثر اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

این باعث تبدیل می شود کدام ممکن است آسان به تذکر برسد، با این حال این بدان معنا نیست کدام ممکن است سرراست است. پیام‌های گیج‌کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید متناقض در فید خبری ممکن است می‌تواند انواع‌های غذایی شخصی را در هر دوم زیر پرس و جو ببرد.

این یکی اجتناب کرده اند دلایلی است کدام ممکن است کار همراه خود خوب معلم بهداشتی ماهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آگاه فوق العاده سودمند است. معلم ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه بفهمید کدام وعده های غذایی برای هیکل، سبک مسکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازها بهزیستی ممکن است صحیح هستند.

در طولانی مدت، بهتر از حفاظت ممکن است به سمت ادعاهای بازاریابی چرخ دنده غذایی مبنی بر پاره کردن اجتناب کرده اند چرخ دنده غذایی بهداشتی، جرم خوبی است. یاد بگیرید کدام ممکن است بفهمید اجتناب کرده اند چه غذاهایی حمایت می کنند ممکن استرا انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خوشحالی می توانید نویز را ترتیب کنید.

چه غذاهای مفید عکس را ترکیب کردن کرده اید؟ آنها را در بازخورد زیر رها کنید!

myPrimalCoach

کسب اطلاعات در مورد نویسنده

به منظور شما خوب آواتار به همه بازخورد شخصی اضافه کنید همین جا را فشار کنید!

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/