احتمال آسیب قابل توجه؛ هشدار نارنجی برای ۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ آوریل


در پایین خانه و فضای داخلی نگهداری شود

احتمال آسیب قابل توجه؛ هشدار نارنجی برای ۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ آوریل

گروه هواشناسی ملت وضعیت تراز نارنجی را ادعا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت به تحریک کردن سامانه بارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاغر فشار در روزهای چهارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم فروردین ۱۴۰۱ هشدار داد.

بر ایده تجربیات گالن برای هوای فردا پنجشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱ کمیته رسانه ای ستاد مرکزی توافق ارائه دهندگان بازدید گروه هواشناسی اجتناب کرده اند ادعا اخطار نارنجی در برخی استان های ملت خبر داد.

احتمال آسیب قابل توجه

این هشدار به تحریک کردن بارندگی در نیمه جنوبی اردبیل، ارتفاعات در استان‌های گیلان، غرب مازندران، قزوین، البرز، زنجان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لغزندگی خیابان‌ها، مشکلات ترافیکی، رگبار برف را انتخاب کنید و انتخاب کنید برف ردیابی دارد. روی کوه. خیابان ها، مه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دید کم.

تجهیز خودروها به از کیت امنیت، گرمایشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمستانی اجتناب کرده اند جمله زنجیر چرخ در خیابان های برفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین کافی، کنار هم قرار دادن سازی تجهیزات های عملیاتی برای یخ زدایی در مسیرهای برفی، پرهیز اجتناب کرده اند ورزش های کوهنوردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم بازدید محیط رودخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیل ها اجتناب کرده اند جمله پیشنهاد های گروه هواشناسی است.

گزارش شده است کدام ممکن است افزایش گرادیان فشار در سیستم باعث کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار تا حد زیادی، دید کمتر، استاندارد هوای زیرین تر، سایش بوته ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهال ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب به سازه های لحظه ای مشابه چادرها، گلخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیلبوردها تبدیل می شود.

روز پنجشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱ در استان های اصفهان، وسط، قم، غرب یزد، شمال فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱ در استان های قم، تهران، سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یزد. ، نیمه شمالی استان های فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرمان شاهد این سامانه خواهیم بود.

پیشنهاد می‌شود در روزهای ادعا شده اجتناب کرده اند تردد خیابان‌ای، مسیرهای شنی، استحکام سازه‌های لحظه ای، عدم تردد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارک در فراگیر بوته ها فرسوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختمان‌های ناتمام خودداری شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند محصولات کشاورزی ایمنی شود.

انتهای پیام

ترس ایرانی ها چیست؟
همین جا دیده تبدیل می شود

کد خبر: ۲۶۴۹۱۵ ساعت خبر: ۲۲:۴۶

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/