اجرای بیش از ۷۰ هات اسپات ۵G در اهواز تا پایان سال


اجرای بیش از ۷۰ هات اسپات ۵G در اهواز تا پایان سال

مدیرعامل ایرانسل گفت: اجرای بیش از ۷۰ هات اسپات ۵G در شهر اهواز پایتخت تا پایان سال.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دکتر بیژن عباسی آرند در پیامی تصویری به همایش شهر هوشمند اهواز گفت: در حال حاضر ۱۹ سایت پایه پنجم در اهواز اجرا شده است که تا پایان سال بیش از ۷۰ سایت اجرا شده است.

ایرانسل از ابتدای تاسیس تاکنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار در اهواز سرمایه گذاری کرده است.

با توجه به حضور شبکه فیبر نوری ایرانسل در اهواز که طی چند سال گذشته با سرمایه گذاری بیش از ۵۵ میلیارد تومان ساخته شده است، شبکه ۵G اهواز و خوزستان یکی از بهترین شبکه های ۵G است. بیشتر ایرانسل از کشور به شرطی . با کیفیت

لازم به ذکر است جلسه بهره برداری از طرح های هوشمند مدیریت شهری اهواز امروز جمعه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ با حضور معاون استاندار، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات و حقوقی خوزستان، استاندار، شهردار، عضو شورای شهر و دیگر مقامات ولسوالی آهاهاتا.

ایرانسل امروز از پروژه توسعه جامع ۵G با استقرار ۴۶۰ هات اسپات نسل پنجم در سراسر کشور رونمایی کرد.

ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده ۵G در ایران، همزمان با نسل پنجم شبکه‌های تلفن همراه، از ابتدای سال ۱۳۹۸ با همکاری دانشگاه‌های معتبر و جشن گرفتن شتاب، مطالعه نسل ششم تلفن همراه یا همان ۶G را آغاز کرده است. این. فن آوری.

همچنین همایش حضور شرکت های دیجیتال و دانش بنیان در بازار سرمایه فردا به میزبانی بورس تهران و با حضور وزیر اقتصاد، معاون علمی رئیس جمهور و مدیرعامل یا ایرانسل برگزار می شود.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن