آیا شستن چادر بعد از اقدام به بارداری اشکالی ندارد؟ – نعناع


شاید شما یکی از خوانندگانی باشید که این روزها نگران خانواده گسترده و اضطراب بارداری هستید. بنابراین، همیشه نگرانی در مورد مراقبت های بعد از عمل، مانند تمیز کردن باله بعد از عمل وجود دارد. تلاش برای بچه دار شدن آیا بعد از ریختن مایع منی در واژن، شستن یا نشستن در بارداری تاثیری دارد؟ این مقاله برای شما نوشته شده است.

به نظر شما بارداری مثل شکستن یک شاخ بزرگ است؟!

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این ذهنیت متفاوت است. فقط چند دقیقه بنشینید و به چند سوال به صورت جداگانه پاسخ دهید، فقط برای شما و همسرتان. این سوالات در مورد موضوعاتی مانند چرخه قاعدگی، رژیم غذایی، بیماری های شایع زنان و حتی نارسایی تخمدان مطرح می شوند. پاسخ های صادقانه و دقیق به این سوالات به شما کمک می کند تا بارداری ایمن و بدون نگرانی را با سهولت و زمان تجربه کنید. اماده ای؟!

تحلیل روندها

آیا شستن واژن بعد از اقدام به بارداری صحیح است؟

بیایید در مورد آنچه ممکن است بنویسیم و چرا بهتر است این کار را نکنیم. در اینجا روش تمیز کردن چادر با خنک کردن قیر است. به یاد داشته باشید که این روش می تواند باعث آسیب به لوله فالوپ و همچنین حاملگی خارج رحمی و کاهش سطح باکتری های خوب در روده شود که ممکن است منجر به عفونت و ناباروری شود.

در واقع، مطالعه‌ای در سال ۱۹۹۶ منتشر شد و نشان داد زنانی که پس از تلاش برای باردار شدن از پاک‌سازی واژن برای تمیز کردن واژن خود استفاده می‌کردند، در ماه برنامه‌ریزی‌شده ۳۰ درصد شانس بارداری کمتری داشتند، زمانی که زنان از این روش استفاده نمی‌کنند. پس نتیجه این است که بهتر است در هنگام اقدام به بارداری به فکر تمیز کردن چادر بعد از مقاربت نباشید.

دوش دوش چیست؟

برای دوش دلار باید اضافه کرد که دوش یا بطری یک جریان آب پرفشار است که آب را به داخل چادر هدایت می کند و معمولاً ترکیبی از آب و سرکه و گاهی عطر است.

تخمین زده می شود که کمتر از نیمی از زنان واژن خود را با این روش تمیز می کنند، اما هنوز هم رایج است. توجه داشته باشید که این روش به دلایل زیبایی انجام می شود.

نظافت چادر بعد از اقدام به بارداری چگونه شانس بارداری را کاهش می دهد؟

بد نیست بدانید که جراحی لگن برای زنانی که در شرف باردار شدن هستند، به خصوص برای همه زنانی که این عمل را انجام می دهند، علاوه بر دلایل تمیز کردن آلت تناسلی بعد از آن در محل کار، مزایایی نیز دارد. ایجاد محیط نامساعد برای اسپرم، افزایش خطر ناباروری و افزایش خطر حاملگی خارج رحمی.

تمیز کردن واژن پس از تلاش برای باردار شدن، باکتری های مفید واژن را از بین می برد.

تمیز کردن واژن پس از تلاش برای باردار شدن، باکتری های مفید واژن را از بین می برد.

به بیان ساده، چادر به طور خودکار تمیز کردن خود را انجام می دهد. هنگام تمیز کردن واژن برای تمیز کردن واژن بعد از اقدام به بارداری تعادل محیط واژن را به هم می زند و باکتری های خوب و مفید را از بین می برد و باکتری های بد را در محیط نگه می دارد. در نتیجه، محیط نامساعدی برای بقای اسپرم و لقاح تخمک فراهم می کند.

با توجه به مشکل تعادل محیطی، خطر ابتلا به عفونت های باکتریایی افزایش می یابد که به طور قابل توجهی خطر زایمان یک زن را کاهش می دهد.

نتایج تمیز کردن تارا بعد از خواب

به خاطر داشته باشید که گشاد شدن واژن پس از مقاربت نیز می تواند منجر به حاملگی خارج از رحم شود. در این نوع بارداری، تخمک به جای دیواره رحم در لوله های فالوپ کاشته می شود. لوله معایب دیگری نیز دارد.

زنانی که حاملگی خارج از رحم را تجربه می کنند، در خطر برداشتن لوله های خود هستند کاهش بهره وری در رختخواب نه تنها تمیز کردن چادر پس از تلاش برای باردار شدن، بلکه تمیز کردن این اندام پس از رابطه جنسی می تواند باعث سرطان دهان، بیماری التهابی لگن و کاندیدیاز ولوواژینال و سایر مشکلات و بیماری های زنانه شود.

من با تو صحبت میکنم

استفاده از دوش تارا به استثنای مواردی که توسط پزشک متخصص تجویز می شود، روش مناسبی برای تمیز کردن چادر پس از اقدام به بارداری است و توسط متخصصان توصیه نمی شود. البته ناگفته نماند که شستشوی واژن و خشک کردن واژن به طور کلی توصیه نمی شود و در زمان اقدام به بارداری توصیه نمی شود.

در ضمن نظافت چادر بعد از اقدام برای باردار شدن می تواند مشکلاتی را در روند بارداری ایجاد کند که مهم ترین آن سختی زایمان است. بنابراین اکیدا توصیه می کنیم برای تجربه یک بارداری سالم و ایمن، بعد از زایمان به سراغ تمرین تمیز کردن واژن نروید.

منبع: oviahealth

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟