آیا جامدات جامد سالم هستند؟


Selse -yaasha سخت است یا نه ، شما واقعاً سالم هستید؟ از دو متخصص تغذیه ثبت شده پرسیدیم.

صرف نظر ، شراب ، آبجو و روح: مشتریان همیشه با شراب تازه و تازه با مکمل روابط عمومی عالی استراحت می کنند.

بر اساس گزارش صنعت توسط Grand View Research ، انتظار می رود بازار سولتزر جامد با نرخ رشد ترکیبی سالانه رشد کند. 16.2 درصد تا سال 2027. به امید استفاده از این تغییر ، تیتان های صنعت نوشیدنی و مارک های نوظهور به طور یکسان در حال آماده سازی پول سفید هستند.

یکی از محبوب ترین مکان ها برای فروش این نوشابه ها یک مارک مغذی باریک است. اما آیا آنها آنطور که بازارها ادعا می کنند سالم هستند یا فروشندگان سخت برای شما بدتر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد مواد تشکیل دهنده سولتزر جامد (یا کمبود آن) بدانید به اشتراک می گذارند.

سلستر جامد چیست؟

سلتزر جامد که با نام الکل و بستنی الکلی نیز شناخته می شود ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

مشروبات الکلی از یکی از موارد زیر تهیه می شوند:

  • شکر اجباری آب پز شد
  • جو خشک یا میوه بدون گلوتن

دستورالعمل های تغذیه

سولتزر جامد اغلب به عنوان یک شکل سالم الکل توصیف می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک می نویسد: “برخی از مارک های سولتزر جامد حتی دارای افرادی هستند که لباس های آموزشی خود را می نوشند.”

وی خاطرنشان کرد: تصفیه شده ترین سلتزر فاقد گلوتن است (به استثنای افرادی که جو معدنی دارند). به همین دلیل ، آنها هستند برای افراد مبتلا به عدم تحمل گلوتن یا آلرژی جذاب است

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Food-Educators در نیویورک ، افزود: “من درک می کنم که مصرف کنندگان به دنبال یک سلتزر جامد هستند ، زیرا قند و کربوهیدرات کمی در بازار عرضه می شود.”

با این حال ، این ویژگی ها لزوماً این نوشیدنی ها را با یک شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. پس از همه ، هنوز الکل است.

جوهر الکل سلتزر

قدرت الکل با حجم الکل (ABV) اندازه گیری می شود. اسلایتون می گوید: “اکثر آبجوها بیش از پنج درصد ABV ، 12 درصد الکل و 40٪ دیو را در خود معلق می کنند.”

او گفت ، اما وقتی صحبت از سوخت جامد می شود ، ABV در مارک های مختلف متفاوت است و خلاصه کردن ترکیب شراب را دشوار می کند. برخی از آنها تا چهار درصد پایین هستند ، در حالی که برخی از تازه واردان ممکن است 12 درصد یا بیشتر باشند. “

قدرت نوشیدنی های الکلی و میزان نوشیدن شما به طور طبیعی بر میزان سالم بودن مصرف شما تأثیر می گذارد.

دوستان یک سلتزر کبابی به اشتراک می گذارند

آیا سلتزر سالم تر از انواع دیگر الکل است؟

نمی دانید چگونه چمن و سایر باندهای کنسروی شما در برابر انواع دیگر شراب قرار می گیرند؟

به عنوان یادآوری ، در اینجا یک اشاره سریع به اندازه هر سرویس وجود دارد:

  • سلتزر جامد = 12 اونس (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • شیاطین = 1.5 اونس (یک قطعه)

Hard Seltzer و الکل

شاپیرو می گوید که تولیدکنندگان جامد اغلب قند کمتری نسبت به بسیاری از شراب ها دارند. همچنین تأکید می کند که به نظر می رسد میزان ABV آنها کم است ، “معمولاً حدود چهار تا شش درصد” ، به جز مواردی که در قسمت فوقانی قرار ندارند.

با این اوصاف ، اسلایتون به اقدامی احتیاطی علیه قند اشاره می کند که ممکن است مصرف کنندگان از آن قدردانی کنند.

او گفت: “علف سفید کمتر از دو گرم قند دارد و در واقع کمی کمتر است.” “اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که شراب خشک – برای مثال pinot grigio – دوز یکسانی دارد.”

هارد سلتزر در مقابل آبجو

اسلیتون در پست مشابهی درباره قند ، این حقیقت را خواستار می شود که آبجو معمولاً به هیچ وجه حاوی قند نیست. (این بدان معناست که شما آبجو ترش و سایر انواع میوه ها را با طعم و شکر اضافه شده انتخاب نمی کنید.)

با این حال ، “آبجو دارای کربوهیدرات بالایی است و 13 گرم در قوطی دارد”. بنابراین اگر سعی می کنید رد پای کربن خود را مشاهده کنید (یا رژیم کم کربوهیدرات مانند کتو را دنبال کنید) ، یک سلتزر جامد ممکن است بهترین انتخاب باشد.

هارد سلتزر در مقابل ارواح

به گفته سلیتون ، مانند بسیاری از آبجوها ، اکثر شیاطین حاوی صفر گرم شکر هستند – مگر اینکه حاوی قند اضافه شده برای تهیه شراب طعم دار باشند. علاوه بر این ، هنگام نوشیدن مشروبات الکلی ، ممکن است دچار ضرر شوید که ممکن است شامل قند باشد.

مثل کربوهیدرات؟ وی خاطرنشان کرد: مطمئناً علف سفید دارای کربوهیدرات کم با دو گرم در قوطی است ، اما یک تکیلا صفر گرم کربوهیدرات دارد. “ناگهان صنایع دستی سخت ظاهری خاص ندارد!”

آیا سلتزر جامد کم آب شده است؟

از آنجا که آب بدون گاز می تواند به هیدراتاسیون روزانه کمک کند ، آیا می تواند همانند آب خنک آن باشد؟

متأسفانه شاپیرو به این س noال پاسخ منفی می دهد. او می گوید: “الکل به هر حال برای شما مفید نیست ، زیرا برای بدن سمی تلقی می شود.” “همچنین شما را خشک می کند.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر وعده الکل یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر در آن روز چند نوشیدنی نوشیدید ، یک لیوان بزرگ قبل از خواب”.

کسی که یک بطری شیشه ای با میوه های سفت با مزایای سلامتی مخلوط کرده است

نحوه انتخاب سیلتزر سالم

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند که با دقت برچسب ها را بررسی کرده و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و بهترین سولتر جامد را که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد ، بیابید.

در اینجا برخی از نکات برتر آنها وجود دارد:

  • مشتری آگاه باشید. شاپیرو خاطرنشان کرد که بسیاری از مارک ها دوست دارند “با تمیز رفتار کنند” با استفاده از کلمات مختلف می توانند استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر موارد ناسالم را پوشش دهند. یادگیری نحوه پیروی از نمادها به شما در جستجوی پیدا کردن سالم ترین سیلتر و تقویت آن در جاهای دیگر کمک می کند.
  • دنبال چیزهای خوب باشید شاپیرو افزود: “من می گویم” ارگانیک “یا” بدون قند “بهترین گزینه شما برای کلمات جدید است.” در گذشته ، ممکن است بخواهید مطمئن شوید که سلتزری که انتخاب می کنید به وضوح اعلام می کند که عاری از شیرینی و طعم مصنوعی است. اسلایتون می افزاید که سالم ترین سلسر حاوی میوه های واقعی است ، به غیر از شیرینی زیاد یا بسته بندی کربوهیدرات زیاد.
  • قرار گرفتن در معرض BPA را به خاطر بسپارید. تولید کنندگان جامد اغلب در قوطی های آلومینیومی وارد می شوند که اسلایتون می گوید ممکن است روی BPA ها چسبانده شوند. وی هشدار داد: “BPA ها اختلالات هورمونی هستند ، الکل می تواند باعث آزاد شدن این مواد شیمیایی شود.” اگرچه تخمین زده می شود که 10 درصد از محصولات کنسروی هنوز حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما هنوز منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA هستند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی هستید ، ممکن است بخواهید مستقیماً با برچسب های Seltzer تماس بگیرید تا در مورد بسته بندی آنها سوال کنید یا به نوشیدنی های بطری تغییر دهید.

خط پایین

بنابراین آیا پاسخ روشنی برای این س ofال وجود دارد که آیا سولتزر جامد برای شما مضر است؟ آیا می توانند به غذای سالم دسترسی پیدا کنند؟

اسلایتون در پایان می گوید: “این یک گزینه مناسب در مقایسه با سایر انواع الکل است – اما آنها با وجود اینکه در بازار هستند از غذاهای سالم فاصله دارند. در حالی که ما می توانیم موها را با مقایسه شراب و آبجو با الکل پیچیده تری تقسیم کنیم ، بهترین انتخاب شما این است که تعداد نوشیدنی هایی که می نوشید را پیگیری کنید. ”

این مقاله برای سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص سلامتی شما مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، پیشنهاد می کند مصرف الکل خود را محدود کنید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا نتایج مثبت را مشاهده کنید.

شاپیرو افزود: “کالری های الکلی هیچ گونه مواد مغذی را ارائه نمی دهند ، بنابراین آنها خالی هستند.”

در یادداشت پایانی ، هر دو RD می گویند که اگر به طور معمول الکل نمی نوشید ، جذابیت رفاهی که تصور می شود صنایع دستی جامد است باعث نمی شود که شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید