آیا ترشحات سفید نشانه بارداری است؟ راهنمای تشخیصی بارداری


انواع مختلفی از آکنه وجود دارد و بررسی هر کدام نشانگر سلامتی شماست. یکی از سوالاتی که بیشتر خانم هایی که قصد بارداری دارند این است آیا ترشحات سفید نشانه بارداری است؟ آیا در دوران بارداری رازهای خاصی را تجربه می کنیم؟ در اینجا بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

آیا ترشحات من تمیز و سفت است، نشانه بارداری است؟ مراقب این قسمت باشید

فقط به این دلیل که ترشحات سفید دارید به این معنی نیست که باردار هستید، باید مراقب سایر علائم بارداری نیز باشید. برای اینکه بتوانید به شما بگویید باردار هستید یا نه، باید وضعیت خود را بررسی کنید. ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت تست بارداری آنلاین بروید و به سوالات آن پاسخ دهید. با پاسخ به سوالات این قسمت شرایط رابطه شما تحلیل می شود و شانس باردار شدن خواهید داشت.

تحلیل روندها

آیا ترشحات سفید نشانه بارداری است؟

اگرچه بسیاری از زنان ترشحات سفید رنگ را تجربه می کنند، اما این ترشحات لزوماً نشانه بارداری نیستند. اما بسیاری از زنان باردار به این سوال پاسخ می دهند که آیا ترشحات سفید نشانه بارداری است؟ به گفته آنها در دوران بارداری به خصوص در مرحله اول قاعدگی ترشحاتی را تجربه می کنند که به رنگ سفید و زرد است.

همزمان با شروع بارداری، سطح هورمون ها در بدن افزایش می یابد و جریان خون در چادر افزایش می یابد، دو چیز می تواند باعث ترشح شود. افزایش ترشحات در دوران بارداری به دلیل پیشگیری از انواع بیماری های رحمی و نرم شدن دیواره لگن است.

در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر، حتما به پزشک مراجعه کنید:

  • مالودور
  • خشم
  • مسکن درد
  • ترشحات زرد سبز به نظر می رسند
  • آب یا چسب خیلی زیاد

یکی از این علائم نشانه بیماری است.

با توجه به توضیحات بالا چگونه بفهمم ترشحاتم نشانه بارداری است؟

همانطور که گفتیم ترشحات سفید نه تنها نشانه بارداری است، بلکه نشانه بارداری نیز هست. اگر بدون مانیتور خوابیده اید و شک دارید که باردار هستید، می توانید از مانیتور کودک استفاده کنید و اگر دو خط صورتی در کنار هم دیدید، جواب خوبی برای بارداری است.

آیا به جز بیبی چک امکان بارداری وجود دارد؟

اگر به بی بی چک دسترسی ندارید یا نمی خواهید از بی بی چک استفاده کنید، می توانید نرم افزار تست بارداری آنلاین نعنا استفاده کنید. با پاسخ به سوالات این تست، شرایط رابطه شما مدل شده و شانس بارداری شما بر اساس عوامل مرتبط با بارداری و علائمی که دارید مشخص می شود. اگر احتمال بارداری شما بالای ۷۰ درصد است، طبق تجویز پزشک از مانیتور نوزاد یا آزمایش خون بارداری استفاده کنید.

می توانید اپلیکیشن نعنا را از لینک زیر دانلود کنید، به قسمت دکتر نعنا بروید و تست بارداری آنلاین را انتخاب کنید.

من باردارم ولی باردار نیستم برای سریع باردار شدن چیکار کنم؟

شاید وقتی تست بارداری منفی می گیرید فکر می کنید من نابارور هستم؟ اما باید بگوییم که در اکثر مواقع این تصور اشتباه است. از آنجایی که بارداری فقط داشتن رابطه نیست، باید اصول اولیه را با هم رعایت کنید تا سریع باردار شوید. به عنوان مثال در این دوران باید رژیم غذایی خاصی برای افزایش بهره وری داشته باشید تا بهره وری شما بسیار بالا باشد. روتین پیشگیری از بارداری خود را کامل کنید و سپس موعد مناسب را پیدا کنید، بر این اساس باید با رعایت همه شرایط (مثلاً نوع موقعیت، عمق نفوذ، دفعات خواب و …) ارتباط برقرار کنید. .

تمام این اطلاعات را می توانید از اپلیکیشن Mint یاد بگیرید. کافیست از طریق لینک زیر وارد اپلیکیشن شوید و گزینه I want to conceive را انتخاب کنید و به سوالات آن پاسخ دهید. کاربران اپلیکیشن Mint اغلب به مرور زمان از این ویژگی استفاده می کنند ۲ تا ۶ ماه باردار می شوند. برنامه را دانلود کنید

برنامه را دانلود کنید

۳.۵/۵ – (۵۱ امتیاز)