آنچه هر والدین باید در مورد کودکان و آلرژی غذایی بدانند


این به ما بستگی دارد که از کودکان مراقبت کنیم. در اینجا شش نکته مهم وجود دارد که همه والدین باید در مورد حساسیت غذایی بدانند.

این حساسیت به غذای مادر چه می خواهد شما بدانید

چند تابستان پیش ما در تعطیلات خانوادگی بودیم و اولین شام خود را در یک آپارتمان اجاره ای تقسیم کردیم ، وقتی مشکلی پیش آمد.

اخیراً تشخیص داده شد که یکی از اعضای خانواده به آلرژی به مرغ مبتلا است. پیتزاهای آماده و پخت مرغ در منو نداشتند ، اما بعد از شام ، احساس خارش کرد. مقداری بنادریل خورد و حالا لب هایش شروع به تورم کرد. سپس گفت که در بلع مشکل دارد.

خانه ما در یک شهر ساحلی خواب آلود بود. من هیچ اطلاعی از نزدیکترین اورژانس یا بیمارستان نداشتم. والدینش با 911 تماس گرفتند. اگرچه قبلاً هرگز از EpiPen استفاده نکرده بودند ، اما دو مورد را تکمیل کردند. اولی را دادند و منتظر آمبولانس بودند.

متوجه آن لحظه شدم

نیروهای امدادی از شخصی خواستند که در انتهای جاده تاریک توقف کند تا دریابد کجا باید بپیچد. من و شوهرم داوطلب شدیم. وقتی منتظر چیزی بودیم که برای آمدن کمک بسیار طولانی به نظر می رسید ، ترسیدم.

من می دانم که ترس چیزی است که بسیاری از والدین هر روز وقتی فرزندان خود را به مدرسه می فرستند با آن زندگی می کنند – علاوه بر نگرانی های معمول در مورد افسردگی و بیماری های قلبی ، برخی از والدین نیز ترس دارند که فرزندشان واکنش روانی داشته باشد. این شبیه یک تکه پیتزا یا بیسکویت است که قبلاً می دانستم. اما در آن لحظه احساس کردم. (پایان خوشی: به بیمارستان منتقل و کاملاً بهبود یافت.)

من به عنوان یک مادر برای والدینی که بچه هایی با حساسیت غذایی دارند متاسفم. به عنوان یک متخصص تغذیه ، من درک می کنم که چگونه همه می توانند فریبنده باشند: گیج کردن برچسب مواد غذایی ، لیست مواد جامد ، خطرات پیوند متقابل. اما وقتی عزیز شما در برابر شما واکنش آلرژیک شدیدی نشان می دهد ، واقعاً در خانه اتفاق می افتد.

چرا برای همه ما مهم است

حتی اگر فرزند شما به غذا حساسیت ندارد ، احتمال دارد یکی از دوستان یا اعضای خانواده او باشد. از هر 13 کودک در ایالات متحده 1 نفر به غذا حساسیت دارد—که معادل حدود دو کودک در هر کلاس است!

حتی اگر شخصاً تحت تأثیر آلرژی غذایی قرار نگرفته باشید ، اقدامات شما می تواند خانواده ها را تحت تأثیر قرار دهد. حقیقت این است که همه والدین باید اصول اولیه آلرژی غذایی را بشناسند تا از همه کودکان محافظت کنند. در اینجا چیزی است که همه والدین باید در مورد کودکان و آلرژی غذایی بدانند:

کودکان و IBS

1. واکنش آلرژیک چیست؟

حتی اگر نوزاد قبلاً هیچ علامتی (یا علائم بسیار خفیف) مشاهده نکرده باشد ، می تواند به سرعت به یک واکنش شدید تبدیل شود. بنابراین مهم است که در اولین علائم حساسیت اقدام کنید.

علائم واکنشهای آلرژیک خفیف عبارتند از:

 • مالی
 • قرمزی پوست
 • خارش دهان یا زبان
 • عطسه
 • معده درد
 • تهوع و استفراغ

علائم واکنش آلرژیک شدید عبارتند از:

 • تورم لب ، زبان و گلو
 • مشکل در بلع
 • آسم
 • احساس بی حسی
 • درد قفسه سینه

2. نحوه استفاده از EpiPen

تزریق کننده های اپی نفرین مانند EpiPens حاوی داروهای ضد حساسیت هستند و می توانند زندگی را نجات دهند! اگر کودکی با حساسیت غذایی در خانه دارید ، مطمئن شوید که والدین EpiPen (یا بچه های بزرگتر ، که آن را با خود ببرند) را ترک کنند.

استفاده از قلم واقعاً آسان است – دانستن نحوه استفاده از آن در زمان اضطراری در وقت و استرس ارزشمند شما صرفه جویی می کند. چند دقیقه وقت بگذارید این ویدیوی سریع را تماشا کنید برای یادگیری نحوه

اگر تنها شما واکنش نشان می دهید ، ابتدا قلم را بدهید ، سپس با 911 تماس بگیرید. اگر با افراد دیگر هستید ، در حالی که قلم را می دهید ، با شخص دیگر 911 تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید که EpiPen تا زمانی که فرد تحت درمان قرار نگیرد ، برای شما وقت می گیرد. حتی اگر قلم به کودک داده شود ، کودک هنوز باید به بیمارستان برود زیرا واکنش ممکن است عود کند و ممکن است به داروهای اضافی نیاز داشته باشند.

3. نحوه حفاظت از کودکان

اگر کودکی دارید که حساسیت غذایی دارد تحت مراقبت خود هستید ، مطمئن شوید که دقیقاً می دانید به چه چیزی حساسیت دارد و چه چیزی ممکن است داشته باشد یا نداشته باشد. بدیهی است که کودکان بزرگتر در خواندن نمادها و تقویت گفتار بهتر عمل می کنند ، اما کودکان کوچکتر نمی توانند. در صورت شک ، همیشه با والدین کودک تماس بگیرید – یا از قبل بپرسید که داشتن چه چیزی امن است.

4. نحوه خواندن برچسب حساسیت غذایی

FDA به آن نیاز دارد که تولیدکنندگان مواد غذایی به حساسیت غذایی عمده ای نیاز دارند: شیر ، تخم مرغ ، صدف ، آجیل ، آجیل ، گندم و سویا (و از سال آینده کنجد). این موارد باید در یکی از دو مکان برجسته شوند:

 • در بالای آن چیزی شبیه به این آمده است: “آب پنیر (شیر)”
 • بلافاصله یا در کنار لیست مواد تشکیل دهنده در عبارت “حاوی” مانند: “حاوی گندم ، شیر و سویا”

همچنین ممکن است عباراتی مانند “ممکن است حاوی گندم و سویا باشد” یا “ساخته شده در مرکزی که از بادام زمینی نیز استفاده می کند” را مشاهده کنید. این اظهارات به منظور هشدار از مبادله است ، که هنگام مسمومیت غذا یا نوشیدنی به دلیل پردازش در یک دستگاه (یا به سادگی در یک مکان) رخ می دهد. برخی از افراد با این محصولات هشدار دهنده از مواد حساسیت زا اجتناب می کنند ، در حالی که برخی دیگر این کار را نمی کنند.

4. قوانین مدرسه و اردوگاه شما چیست؟

مدارس ، اردوگاه ها و سایر مکان هایی که کودکان در آن ملاقات می کنند ، از سیاست هایی برای محافظت از کودکان برخوردارند. قبل از بسته بندی ناهار یا میان وعده – یا ارسال هدیه برای جشن تولد یا کلاس – مطمئن شوید که محدودیت هایی در مورد آنچه می توانید بسته بندی یا ارسال کنید وجود دارد. اگر چنین است ، آن را جدی بگیرید.

طرز تهیه یخ قرمز طبیعی

5. چگونه همه کودکان را شامل شود

همه کودکان باید احساس کنند که درگیر سرگرمی هستند و درگیر آن هستند. اگر رویدادی دارید ، در مورد آلرژی غذایی با والدین مشورت کنید و دریابید که چه مبلغی را می توانید پرداخت کنید – یا برای ارسال داروهای ایمن برای فرزند خود به قبل اطلاع دهید (و اگر ترجیح می دهند خودشان چیزی بیاورند ناراحت نشوید!). اگر در یک نانوایی محلی از یک دسر لذت می برید ، در مورد هرگونه حساسیت زایی که در محل کار خود استفاده می کنند بپرسید. کلاس ها یا ترفند یا درمان ، از این لیست 20 درمان موضعی برای آلرژی های آلرژیک استفاده کنیدبه یا جشن گرفتن اقلام غیر خوراکی مانند برچسب یا سایر نمادها را در نظر بگیرید.

تماس با مادری با حساسیت غذایی احساسی - تغذیه واقعی مادر

6. اینکه خانواده ها مستحق درک و همدلی هستند

همه والدین نگران امنیت فرزندان خود هستند. اما فرض کنید با چند گزش تصادفی با رژیم غذایی اشتباه جان نوزاد شما در خطر باشد. بنابراین اگر احساس می کنید که از سیاست بادام زمینی در مدرسه خود ناراحت نیستید یا مادری را که در فنجان هایی که برای مهمانی آورده اید مواد خواسته است اذیت کرده اید ، خودتان را جای خود بگذارید. در اینجا یک مقاله قدرتمند نوشته شده توسط دوستم در مورد احساس او در مورد کودکی که آلرژی غذایی خطرناکی برای زندگی دارد: تماس با مادر مبتلا به آلرژی غذاییدیدگاهتان را بنویسید