آقای کو کلینشیت در سفرش به پرتغال؛ حسینی ساز ترتیب جدایی را داد


چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ – ۱۲:۱۸

تهران (پانا) – شایعه جدایی ستاره های استقلال تهران قطعی نشد و حالا خبر رسیده که دروازه بان این تیم نیز به پرتغال سفر می کند.

به گزارش ایرنا، مدیریت استقلال تهران در دوره انتقالی سال های اخیر با یکی از بزرگ ترین چالش ها مواجه است که به ناچار نوار رقابت های لیگ بیست و دوم را به هواداران واگذار می کند، در شرایطی که استقلال نمی تواند از پیروزی خود دفاع کند. عنوان. ، عنوانی که با نتایج قبلی و رکوردشکنی بدون شکست در فوتبال ایران به دست آمد.

خداحافظی زودهنگام مجیدی و رفتنش به فوتبال امارات، قهرمان لیگ ۲۱ را به چالش کشید و راه حلی نیافت. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات استقلال در هفته‌های اخیر کمبود مربی و فهرست بازیکنان بوده است.

علاوه بر ناتوانی استقلال در جذب ستاره های جدید، تمدید نشدن قرارداد بازیکنان احتمالی نیز از دیگر مشکلات این تیم است، ستاره ها شایعاتی مبنی بر جدایی به گوش می رسند. یکی از این ستاره ها سید حسین حسینی داور ملی این تیم است که طبق شنیده ها در حال مذاکره با تیم های لیگ فوتبال پرتغال است.

جدایی حسینی بدترین خبر برای هواداران استقلال بود چرا که داور در لیگ بیست و یکم توانست ۱۸ کلین شیت به نام خود ثبت کند و رکوردی بی بدیل را به نام خود ثبت کند. استقلال تهران اکنون تنها ۱۰ گل از لیگ برتر به ثمر رساند که می تواند ۲۱ برگه سفید به ثمر برساند.