آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشگاه تهران از ۲۷ شهریور ماه


جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۷:۵۶

دانشگاه آزاد

تهران (پانا) – سال جدید دانشگاه تهران از بیست و هفتم شهریور ماه به صورت حضوری در تمامی مقاطع و رشته ها آغاز می شود و مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود در روز ششم مهرماه برگزار می شود. ۱۴۰۱ در مسجد دانشگاه تهران.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران درباره مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران گفت: با توجه به مصوبه هیات رئیسه و شورای فرهنگی دانشگاه تهران. مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران ششم مهرماه برگزار می شود.

وی همچنین گفت: در روز ششم مهرماه، پذیرایی از ۴۰۰۰ دانشجوی جدیدالورود در ورودی اصلی دانشگاه تهران برگزار می شود و با هماهنگی های انجام شده، پذیرفته شدگان قبلی پاسخگو خواهند بود مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود. بخش مهمی از سازمان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با بیان اینکه مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود از مسجد دانشگاه تهران آغاز می شود، گفت: بخشی از این مراسم برای همه دانشجویان جدیدالورود در کلیسا در وسط قرار می گیرد و مسئولیت پذیر است. . اجرای این برنامه برعهده رؤسای جمهور و معاونان فرهنگی و اجتماعی رؤسای جمهور و مدارس و دانشکده ها می باشد.

دکتر بهرامی احسان همچنین گفت: بر این اساس کمیته شروع سال تحصیلی در هر مدرسه و دانشکده با اختیار مدیر مدرسه و دانشکده و معاون فرهنگی دبیرخانه و جامعه آن دانشگاه تشکیل می شود. برنامه استقبال از دانشجویان جدیدالورود، معرفی معلمان و ثبت نام نود دانشجو مسئول شروع کمیته علمی هر بخش دانشگاهی هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: پذیرایی از دانشجویان جدیدالورود در ۱۵ مهر، رویدادی به یاد ماندنی، زیبا و امیدوارکننده برای دانشجویان جدیدالورود باشد و سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، تداوم تجربیات دانشگاه تهران باشد. -با یادگیری چهره، شروع با تلاش بیشتر.

رئیس فرهنگ و جامعه دانشگاه تهران در پایان گفت: دانشگاه تهران با دیدن افتتاحیه حضوری در ۲۳ فروردین ۱۴۰۱، برنامه سال تحصیلی جدید را با قدرت بیشتری اجرا خواهد کرد. “

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، شایان ذکر است ساختارهای ایجاد شده برای آموزش مجازی در شرایط کرونا باید همزمان با آموزش حضوری مورد استفاده قرار گیرد تا در مواقع خاص از جمله آلودگی هوا، نامطلوب اثربخشی بیشتری داشته باشد. شرایط جوی و همچنین به عنوان محلی برای کمک آموزشی و برنامه ریزی توسط معاونت آموزشی دانشگاه تهران.