آخرین کنسرت تابستانی علیرضا طلیسچی برگزار شد


آخرین کنسرت تابستانی علیرضا طلیسچی برگزار شد

علیرضا طلیسچی شب گذشته آخرین کنسرت تابستانی خود را پیش از ایام عزاداری محرم و صفر اجرا کرد و برای اولین بار در هتل رویال هال اسپیناس پالاس پذیرای مخاطبانش بود.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی موسسه نوای سپند، علیرضا طلیسچی خواننده، ترانه سرا و آهنگساز پاپ چهارشنبه شب ۲۹ تیر ۱۴۰۱ به روی صحنه رفت.

طلیسچی در این کنسرت منتخبی از آثار شناخته شده خود و دیگر آثار تازه منتشر شده خود را با همراهی خواننده خود امیربهادر دهقان اجرا کرد.

«زندگی من»، «فکر می کنی کی هستی»، «مال کی هستی»، «قلب من»، «ای دلم»، «آب نبات مست»، «به دریا نرویم»، «لیلا» «دل به دل»، «قاف»، «صاقگیر»، «پایان زیباست»، «نه نمی‌خواهم» و «ای دل بی‌عقل» قسمت‌های نمایش شب گذشته هستند.

از نکات قابل توجه این کنسرت محبوبیت آهنگ جدید طلیسچی در بین مخاطبان بود، او آهنگ یک دریا نریم را نیز اجرا کرد و حضار هم خواندند.

قطعه «قاف» یکی از پرطرفدارترین آهنگ های این خواننده است که تاکنون سه بار اجرا شده است. طلیسچی در ابتدا این قطعه را به طور کامل با ساز کیبورد اجرا کرد، سپس ارکستر آن را نواخت و با توجه به درخواست های زیاد مخاطبان، در پایان کنسرت دوباره تمامی آن را اجرا کرد.

اجرای کوتاه آهنگ “عادی نیست” یکی از بهترین اتفاقات این کنسرت برای هواداران علیرضا طلیسچی بود که از ابتدا می خواستند آن را اجرا کنند، سپس همه با هم شروع به خواندن این آهنگ قدیمی کردند. مرحله جدیدی را در زندگی این هنرمند رقم زد.

طلیسچی از ترکیب مخاطبانش در اجرای اپیزود «قاف» فیلمبرداری کرد تا به عنوان گواه اجرا در سالن بزرگ هتل اسپیناس پالاس در صفحه خود منتشر کند.
همچنین علیرضا طلیسچی به مخاطبانش قول انتشار آلبوم جدیدش را داد.

اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیربهادر دهقان نوازنده کیبورد، محمد عارف (گیتار نایلون)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، فرید الهی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، کامیار عبدی (درامز). مسیح منتظری (کیبورد) و سهند اسدی (ساکسیفون) آن را تولید کردند.

کنسرت علیرضا طلیسچی در ۸ تیر ۱۴۰۱ در دو رویداد به همت مؤسسه فرهنگ و هنر «نوای سپند» و به کارگردانی مهدی اسفندیار برگزار شد.

کارهای علیرضا طلیسچی را از این لینک ببینید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن