آتش نشانان اهوازی به ماموریت خود در پایتخت پایان دادند


آتش نشانان اهوازی به ماموریت خود در پایتخت پایان دادند

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از پایان ماموریت نیروهای این سازمان در محل حادثه در پایتخت آبادان پس از ۱۳ روز عملیات ۲۴ ساعته خبر داد.

بر اساس گزارش ها لونی ابراهیم قنبری در گفت وگو با ایسنا، درباره حضور آتش نشانان اهواز در آبادان از بحران شهری گفت: نیروهای این سازمان در دو شیفت کاری ۱۲ ساعته با ۶۰ نفر در هر شیفت مشغول به کار شدند.

وی با بیان تلاش این نیروها برای آواربرداری و جستجو، افزود: در این عملیات ۱۳ دستگاه خودرو و کلیه تجهیزات آواربرداری توسط این سازمان مورد استفاده قرار گرفت و پس از ۱۳ روز فعالیت شبانه روزی، ماموریت این سازمان انجام شد. در آبادان امروز به پایان رسید.»

پایان کار آتش نشانان اهوازی در پایتخت بود

قنبری گفت: امروز با دستور وزیر امور خارجه جست‌وجوهایی انجام شده است اما بسیاری از پلیس‌های آتش‌نشانی در آبادان و شهرستان‌ها به دنبال رهاسازی قربانیان هستند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء پاکسازی و تخریب مناطق آسیب دیده را آغاز کرده است.

به گزارش برنا، احسان عباسپور فرماندار آبادان صبح شنبه خواستار بیرون آوردن دو جسد دیگر از زیر آوار این شهر شد: «منتظر اعلام نهایی هویت اجساد پیدا شده هستیم، سپس درباره کشته شدگان صحبت می کنیم. ” »

عباسپور گفت: برای کشف دو جسد دیگر در نیمه های شب باید منتظر اعلام نهایی پزشک درباره تشخیص اجساد باشیم.

تا زمان انتشار این گزارش، ۴۱ نفر در فاجعه کلانشهر کشته شده اند.

اجرای عدالت در مورد عاملان فروریختن کاخ آبادان.

انتهای پیام/

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن